ID: VDI177.1219309

Vanzare vila versatila S+P+2 | Parc Carol - Piata Libertatii |

Bucuresti, Parcul Carol, Bucuresti Ilfov
700.000 EUR · 2.188 EUR/mp
Catalina Parvu
Refinder
0724754477
catalina.parvu@refinder.ro
10
Camere
3
Bai
320 mp
Suprafata
2
Etaj
2000
An constructie
Descriere:
Icirc;ntr-o zon#259; privilegiat#259;, aproape de Parcul Carol #537;i Pia#539;a Libert#259;#539;ii, aceast#259; vil#259; deosebit#259;, cu subsol, parter #537;i 2 etaje, ofer#259; un spa#539;iu generos de 320 mp utili, ideal pentru multiple destina#539;ii: locuin#539;#259;, sediu de firm#259;, gr#259;dini#539;#259;, afterschool sau alte activitati.Amplasata pe un teren in proprietate de 250 mp, imobilul are 10 camere, bucatarie, 3 bai si 2 balcoane si a fost construit in anii 2000. Incalzirea se face cu centrala termica proprie. toate utilitatile. O proprietate rar#259;, cu un poten#539;ial deosebit, situat#259; icirc;ntr-o loca#539;ie excelent#259;, preg#259;tit#259; s#259; icirc;#537;i g#259;seasc#259; un nou scop, fie ca locuin#539;#259; primitoare, fie ca spa#539;iu pentru o afacere cu impact. Pretul de vanzare este 700.000 EURO.Informatiile tehnice au caracter orientativ, acestea fiind preluate de la proprietar. !!Pentru serviciile de intermediere imobiliara, Agentia percepe un co...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila320 mp
Suprafata construita380 mp
Suprafata teren250 mp
Camere10
Bai3
Etaj2
An constructie2000