ID: VDI560.1219028

Apartament 3 camere etaj intermediar zona Gemenii

Brasov, Gemenii, Brasov
93.000 EUR · 2.268 EUR/mp
RLT Real Trade Imobiliare
Real Trade Imobiliare
0753859240
realtradeimobiliare@gmail.com
3
Camere
1
Bai
41 mp
Suprafata
3
Etaj
1972
An constructie
Descriere:
Apartament situat in cartierul Florilor, situat la etajul 3 din 4,Compus din 3 camere, bucatarie, baieDotari: centrala termica proprie, termopan, gresie, faianta, parchet 2 locuri de parcare concesionatePentru detalii suplimentare si vizionare, va rugam sa ne contactatiID intern: RTI7908
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila41 mp
Suprafata construita51 mp
Camere3
Bai1
Etaj3
An constructie1972