ID: VDI530.1218991

PADURE CORBEANCA - 40.500 MP, AUTORIZATIE DE CONSTRUCTIE PENTRU 72 VILE!

Corbeanca, Centru, Bucuresti Ilfov
3.442.500 EUR · 85 EUR/mp
Alexandru MINCA
Neocasa
0744327171
alexandru.minca@neocasa.ro
Descriere:
Teren intravilan de vanzare in Corbeanca, pe o strada linistita din apropierea Padurii Corbeanca, cu suprafata de 40.500 mp si deschiderea de 94 m la strada. Se vinde cu proiect de 72 de vile premium cu regim de inaltime P+1E, fiecare casa cu o suprafata de teren de 450 mp. Proiectul are deschidere la 2 drumuri principale asfaltate si este amplasat langa padure.Facilitati:-autorizatie de construire- apa curenta- gaze naturale- canalizare- curent electric- sistem de drumuri cu circuit inchis ID intern: NEO009577
Tip proprietateTerenuri
TranzactieVanzare
Suprafata teren40500 mp