ID: VDI530.1218899

Vila cu gradina, foisor, teren 1.029 mp si aer de Breaza!

Breaza, Liceul Militar, Prahova
250.000 EUR · 951 EUR/mp
Isabela COCIS
Neocasa
0744327171
isabela.cocis@neocasa.ro
7
Camere
3
Bai
263 mp
Suprafata
1
Etaj
1992
An constructie
Descriere:
Neocasa va prezinta o vila frumoasa, construita in anul 1992, cu o suprafata construita de 345 mp, structurata pe subsol, parter, etaj si pod, intr-o armonie perfecta cu natura.Este o constructie care imbina clasicul si modernul, avand un teren de 1.029 mp si o suprafata utila de 263 mp cu urmatoarea configuratie:- Subsol: garaj, boxa, centrala termica, hol, casa scarii - in suprafata de 73.60 mp- Parter: terasa, vestibul, hol, casa scarii, grup sanitar, sas, terasa, birou, camera de zi, sufragerie, bucatarie, camara, si balcon - in suprafata de 133.70 mp- Etaj: hol, casa scarii, dormitor matrimonial cu baie proprie, dormitor, dormitor, baie, camera, grup sanitar, balcon si pod - in suprafata utila de 97.32 mpLa fiecare etaj gasim cate un balcon larg si generos ce se intinde pe suprafata intregului etaj si a camerelor, iar baile sunt prevazute cu geam. Casa este primitoare si luminoasa, este inconjurata de gradina imbracata cu gazon si pomi fructiferi (meri, gutui, nuci, pruni).Cand se...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila263 mp
Suprafata construita345 mp
Suprafata teren1029 mp
Camere7
Bai3
Etaj1
An constructie1992