[VIDEO] VILA CU PONTON SI TEREN 11.000MP LAC SNAGOV DE VANZARE
Snagov, Lac, Bucuresti Ilfov
1.890.000 EUR
· 3.000 EUR/mp
Vlad ȘARAMET
Level Estate
+40760230200
vlad.saramet@levelestate.ro
9
Camere
5
Bai
630 mp
Suprafata
1
Etaj
2007
An constructie
Descriere:
LEVEL Estate are pl#259;cerea de a v#259; prezenta spre achizi#539;ie o re#537;edin#539;#259; unic#259;, situat#259; pe un teren de vis cu o suprafa#539;#259; total#259; de 11.000 mp si deschidere la lacul Snagov, care ofer#259; un mediu lini#537;tit #537;i retras.
Pe suprafa#539;a generoas#259; a terenului sunt amenajate zone unde pute#539;i avea diferite activit#259;#539;i, cum ar fi terasa cu piscin#259; acoperit#259; #537;i icirc;nc#259;lzit#259;, jacuzzi, zona de #537;ezlonguri, dou#259; foi#537;oare, spa#539;iu de joac#259; pentru copii, ponton cu garaj dublu #537;i lift pentru ambarca#539;iuni. Pentru o deplasare facil#259; pe terenul vast al propriet#259;#539;ii icirc;n pre#539;ul de achizi#539;ie este inclus#259; #537;i o ma#537;in#259; electric#259; de golf.
Datorit#259; amplas#259;rii icirc;n cea mai bun#259; loca#539;ie din Snagov, la malul cu cea mai mare deschidere, #537;i apa cea mai curat#259;, aceasta zon#259; a fost aleas#259; de c#259;tre Comitetul Olimpic de Canotaj...