ID: VDI557.1217897

Apartament 3 camere, zona Spitalul TBC

Baia Mare, Sasar, Maramures
95.000 EUR · 1.615 EUR/mp
Mihaela Roatis
Imobiliaris Concept
0752203127
mihaela@imobiliarisconcept.ro
3
Camere
1
Bai
58.84 mp
Suprafata
9
Etaj
1980
An constructie
Descriere:
Imobiliaris Concept va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, aflat in zona Spitalul TBC Apartamentul este situat la etajul 9, este decomandat si are o suprafata de aproximativ 60 mp. Detalii proprietate: - Compartimentare: living, bucatarie, 2 dormitoare, toaleta si balcon. - Mobilare: Apartamentul este complet mobilat si utilat Dotari: - Electrocasnice - Centrala termica cu incalzire pe calorifere PRET: 95000 EUR - NEGOCIABIL Pentru mai multe detalii ne puteti contacta Consultant Imobiliar Mihaela Roatis 0752 203 127 ID INTERN IMO402
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila58.84 mp
Suprafata construita70 mp
Camere3
Bai1
Etaj9
An constructie1980