ID: VDI410.1217794

Vanzare casa zona Centrala

Ploiesti, Central, Prahova
360.000 EUR · 1.636 EUR/mp
Emanuel Paun
Discount Imobiliare
0773900300
office.ematimobiliare@gmail.com
6
Camere
3
Bai
220 mp
Suprafata
1
Etaj
2014
An constructie
Descriere:
V#259; prezentam spre vacirc;nzare o proprietate excep#539;ional#259; localizat#259; icirc;n inima ora#537;ului Ploie#537;ti, in apropierea Colegiului National Ion Luca Caragiale, construit#259; icirc;n anul 2014 amplasat#259; icirc;ntr-o loca#539;ie lini#537;tit#259; #537;i privilegiat#259;, ce ofera acces rapid c#259;tre centrul ora#537;ului.Proprietatea este amenajat#259; cu o aten#539;ie deosebit#259; la detalii, oferind un nivel de confort #537;i lux remarcabil. Podeaua este acoperit#259; cu parchet din lemn stratificat si gresie de buna calitate. De asemenea, dispune de un sistem de monitorizare prin camere video, pentru securitate sporit#259;. Cu o suprafa#539;#259; util#259; de 220 mp utili #537;i amplasat#259; pe un teren de 294 mp, curtea libera pavat#259;, casa este structurat#259; pe trei niveluri: parter (81,20 mpu), etaj (81,20 mpu), mansarda (64 mpu). De asemenea, la parter regasim cu un garaj de 25 mp, pentru o ma#537;in#259;.Locuinta este finisata modern si este compa...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila220 mp
Suprafata construita250 mp
Suprafata teren294 mp
Camere6
Bai3
Etaj1
An constructie2014