ID: VDI28.1217469

LUX pe clasa Penthouse, terase cinematografice, ariere pretioasa

Brasov, Racadau, Brasov
533.000 EUR · 3.046 EUR/mp
Florin Tonu
Ascendent Imobiliare
0721218273
florin.tonu@ascendent.ro
4
Camere
3
Bai
175 mp
Suprafata
11
Etaj
2009
An constructie
Descriere:
Comision cumparator: 2% din valoarea de tranzactionare. ASCENDENT IMOBILIARE propune spre vanzare un penthouse modern in ansamblul rezidential Tampa Gardens, din cartierul Racadau. O locuinta de lux intr-o zona pitoreasca si linistita, perfecta pentru cei care apreciaza confortul si eleganta. Componentele alesei rezidente includ un living spatios, bucatarie inchisa, doua holuri, trei dormitoare, trei bai si doua dressinguri. Terasele, cu o suprafata totala de 250 mp, includ o terasa mare de 223 mp si o terasa mica de 27 mp, oferind spatii generoase pentru relaxare in aer liber. Cartierul Racadau este o ariere verde si linistita, ideala pentru relaxare. Locatia beneficiaza de apropierea de parcuri, locuri de joaca si spatii verzi, precum si de acces facil la mijloacele de transport in comun. In zona se gasesc centre comerciale, restaurante, cafenele, scoli si gradinite de renume, creand un mediu prietenos si sigur pentru locuitori. Suprafata generoasa si compartimentarea eficienta a pen...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila175 mp
Suprafata construita425 mp
Suprafata teren250 mp
Camere4
Bai3
Etaj11
An constructie2009