Teren 491 mp în centrul Tulcei, pozitie excelenta, cu case existente
Tulcea, Ultracentral, Tulcea
90.000 EUR
· 1.184 EUR/mp
Imob Andrei
Imob Andrey
0748843391
office@imobandrey.ro
3
Camere
1
Bai
76 mp
Suprafata
1990
An constructie
Descriere:
Se vinde teren situat icirc;n zona ultracentral#259; a municipiului Tulcea, icirc;ntr-o loca#539;ie deosebit#259;, cu o suprafa#539;#259; total#259; de 491 mp #537;i deschidere de 24 metri liniari. Pe teren se afl#259; dou#259; case cu o suprafa#539;#259; construit#259; total#259; de aproximativ 100 mp, compartimentate icirc;n 4 camere #537;i 2 dormitoare, bucatarie.
Imobilele necesit#259; renovare complet#259;, oferind icirc;ns#259; poten#539;ial excelent pentru investi#539;ie sau reconstruc#539;ie, datorit#259; pozi#539;iei unice #537;i accesului facil. Terenul este unic icirc;n zon#259;, ideal pentru construc#539;ia unei locuin#539;e moderne, sediu de firm#259; sau dezvoltare imobiliar#259;.
Toate utilit#259;#539;ile sunt disponibile: ap#259;, curent electric, gaz #537;i canalizare.Documenta#539;ie complet#259;.
Pret: 90.000euro;
0748 843 391 - Andrei
0756 751 841 - Razvan
https://www.imobandrey.ro/