ID: VDI21.1216280

Vila cu Spatiu Comercial, Birouri, Laborator in Inima Brasovului

Brasov, Schei, Brasov
550.000 EUR · 568 EUR/mp
Sorin Ababei
Asociatia Comunitatea Profesionistilor in Imobiliare
0753539539
sorin.ababei@apollons.ro
11
Camere
6
Bai
968 mp
Suprafata
1
Etaj
2005
An constructie
Descriere:
Pret exceptional, ocazie de investitie realmente unica!!! Din inima istoric#259; a Bra#537;ovului, IMENSO GLOBAL v#259; aduce o oportunitate unic#259;! Vila cu Spatiu Comercial, Birouri, Laborator si Locuinta in Inima Brasovului ndash; 968 mp ndash; de vanzare O vast#259; suprafa#539;#259; de 968 mp a#537;teapt#259; s#259; fie descoperit#259; #537;i experimentat#259;. Fiecare detaliu al acestei propriet#259;#539;i este meticulos conceput pentru a satisface cele mai exigente cerin#539;e. Utilit#259;#539;i Complete Curent, gaz, ap#259;, canalizare ndash; toate sunt aici, icirc;mpreun#259; cu o central#259; termic#259; proprie, geamuri #537;i u#537;i termopan pentru confort #537;i eficien#539;#259; energetic#259; maxim#259;. Trei Nivele, O Mul#539;ime de Posibilit#259;#539;i Parterul: spa#539;iu comercial #537;i de produc#539;ie, cu tot ce ave#539;i nevoie pentru a v#259; dezvolta afacerea.Etajul 1: birouri, spa#539;ii multifunc#539;ionale, locul ideal pentru a da via#539;#259; ideilor...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila968 mp
Suprafata construita968 mp
Suprafata teren446 mp
Camere11
Bai6
Etaj1
An constructie2005