ID: VDI518.1214319

Casa de vanzare, Brasov, zona Centru Civic - pretabil clinica, birouri

Brasov, Centrul Civic, Brasov
430.000 EUR · 1.776 EUR/mp
Calin Cozma
Decent Imobiliare
0721332368
calin@decent.ro
8
Camere
4
Bai
242.18 mp
Suprafata
1945
An constructie
Descriere:
Casa| 240 mp utili | teren 337 mp | pretabil#259; clinic#259; / birouri ndash; Centrul Civic, Bra#537;ovPre#539;: 430.000 euro; Situat#259; icirc;ntr-una dintre cele mai apreciate zone ale ora#537;ului, aceast#259; casa din Centrul Civic ofer#259; un mix ideal icirc;ntre spa#539;iu, pozi#539;ionare #537;i versatilitate, fiind potrivit#259; atacirc;t pentru locuin#539;#259;, cacirc;t #537;i pentru activit#259;#539;i comerciale sau investi#539;ionale. Suprafa#539;#259; amp; compartimentare- Suprafa#539;#259; util#259;: 240 mp- 8 camere spa#539;ioase, luminoase, cu compartimentare practic#259;- Posibilitate facil#259; de reconfigurare icirc;n func#539;ie de destina#539;ie: reziden#539;ial, birouri sau cabineteTeren ndash; 337 mpUn avantaj important al propriet#259;#539;ii icirc;l reprezint#259; terenul de 337 mp, rar icirc;ntacirc;lnit icirc;n aceast#259; zon#259;, care permite: - amenajarea de parc#259;ri private pentru clien#539;i sau personal; - crearea unei zone verzi / teras#259;; -...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila242.18 mp
Suprafata construita321.89 mp
Suprafata teren377 mp
Camere8
Bai4
An constructie1945