ID: VDI553.1213722

Chiperesti Tomesti Vila P+E SU=236mp 5 dormitoare living doua bai garaj TEREN 1347mp amenajat

Chiperesti, Iasi
180.000 EUR · 763 EUR/mp
Dan Lontkowschi
Iasi Estate Imobiliare
0770892808
danlontkowschi2016@gmail.com
6
Camere
2
Bai
236 mp
Suprafata
2013
An constructie
Descriere:
Ag. A.F.Imobiliare va propune spre vanzare, Vila P+E cu SC=270mp SU=236mp constructie deosebita ( realizata in anul 2013) din caramida si strctura de rezistenta solida, din beton armat (turnat la pompa) placa de beton intre etaje, izolata termic cu polistiren de 10cm,acoperis din tigla, tamplaria exterioara din PVC cu geamuri tripan Compartimentarea casei este una practica si functionala: 5 dormitoare, 2 living, 2 bai, 2 bucatarii, 2 terase, 2 debarale, 1 dressing PARTER = doua intrari, 3 holuri, living, bucatarie cu debara mare, baie cu dus, 3 dormitoare, terasa mare cu iesire din living. garaj 24mp Etaj = Casa scarii, mare luminoasa, 2 holuri, living mare, 2 dormitoare, baie cu cada, bucatarie cu debara, dressing, balcom mare tip logie inchis s=10mp cu debara. Terenul aferent proprietatii este in suprafata de 1347 mp cu deschidere la str asfaltata de 23,37mp si a doua deschidere la drum lateral de 48,92ml ( se mai poate construi un imobil cu acces pe latera...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila236 mp
Suprafata construita270 mp
Suprafata teren1347 mp
Camere6
Bai2
An constructie2013