ID: VDI553.1213363

Apartament 2 camere zona CUG

Iasi, Cug, Iasi
111.000 EUR · 2.220 EUR/mp
Gabriela Ciobanu
Iasi Estate Imobiliare
0762688391
gabriela.ciobanu21@yahoo.com
2
Camere
1
Bai
50 mp
Suprafata
parter
Etaj
1986
An constructie
Descriere:
Compania imobiliara Iasi Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Cug. Caracteristici: Compartimentare: decomandat Suprafata: 50 mp Etaj: parter in bloc cu 4 etaje Constructie bloc: 1980Avantaje: Zona linistita si verde, cu acces rapid la mijloace de transport, scoli, gradinite si supermarketuri Scara curata si bine intretinuta, cu vecini linistiti si responsabili Statie CTP in proximitate.Detalii: Centrala termica Aer conditionat Mobilat si utilat Se accepta atat plata din surse proprii, cat si prin credite bancare.Pentru mai multe informatii si pentru a programa o vizionare, va invitam sa ne contactati!ID Oferta: 1745
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila50 mp
Suprafata construita50 mp
Camere2
Bai1
Etajparter
An constructie1986