ID: VDI28.1212950

Casa/ Cabana+2.000 mp teren in miracolul naturii autentice,Bucin(Praid), Harghita.

Praid, Harghita
48.900 EUR · 408 EUR/mp
Claudiu Fisca
Ascendent Imobiliare
0730709004
claudiu.fisca@ascendent.ro
7
Camere
1
Bai
120 mp
Suprafata
2000
An constructie
Descriere:
Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIAREeste onorata sa va propuna spre vanzare o proprietate deosebita, amplasata pe valea Tarnavei Mici, Bucin (Praid), Harghita, la poalele Mun#539;ilor Gurghiu, icirc;n depresiunea Praid. Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati chiar acum, prin accesarea filmului de prezentare: Film prezentare: https://www.youtube.com/watch?v=Egv2_B_Nb5k Pe terenul de 2.000 mp este construita, pe fundatie de beton, cu pereti din lemn, si acoperita cu tigla o casa de vacanta. Din anul 2.000, anul constructiei, aceasta a fost gazda pentru mii de elevi, studenti, si nu numai, veniti in tabere in orice anotimp. Tiroliana, locul foarte generos pentru practicarea sportului in aer liber, posibilitatea de a face drumetii, recomanda proprietatea pentru asemnena activitati. Pozitionata la aproximativ 15 minute de statiunea Sovata, la sub 20 de minute de Partiile: Bogdan de la Bucin, accesul se face pe un drum amenajat si asfaltat, pana...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila120 mp
Suprafata construita140 mp
Suprafata teren2000 mp
Camere7
Bai1
An constructie2000