ID: VDI28.1212775

Nivel in casa cu 2 apartamente,145 mp utili+ teren 338mp, Gheorghe Doja

Targu Mures, Gheorghe Doja, Mures
115.000 EUR · 793 EUR/mp
Andreea Botos
Ascendent Imobiliare
0767663194
andreea.botos@ascendent.ro
4
Camere
2
Bai
145 mp
Suprafata
1996
An constructie
Descriere:
Comision 0 cumparatorAscendent Imobiliare Targu MuresVa propune oportunitate excelent#259; ndash; 2 apartamente la cas#259;, 145 mp utili + teren 338 mp Se ofer#259; spre vacirc;nzare partea inferioar#259; a unei case solide, construit#259; din c#259;r#259;mid#259; icirc;n anul 1996, cu regim subsol + parter, ideal#259; atacirc;t pentru locuit, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie.Va invitam sa experimentati o vizionare initiala, din locatia unde va aflati, chiar acum, prin accesarea turului virtual si a filmului de prezentare: Tur virtual tridimensional : https://my.matterport.com/show/?m=FGznBNiT1MU Film prezentare: https://www.youtube.com/watch?v=oVq4e9_nuTo Proprietatea are o suprafa#539;#259; util#259; de 145 mp #537;i este compartimentat#259; inteligent icirc;n dou#259; apartamente distincte: Primul apartament: buc#259;t#259;rie, 2 camere, baie.Al doilea apartament: buc#259;t#259;rie cu c#259;mar#259;, hol spa#539;ios, 2 camere, baie. Icirc;n plus, imobilul beneficiaz#259; de p...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila145 mp
Suprafata construita160 mp
Suprafata teren338 mp
Camere4
Bai2
An constructie1996