ID: VDI553.1211589

Apartament cu 2 camere, decomandat, zona Capat Cug

Iasi, Cug, Iasi
70.000 EUR · 1.628 EUR/mp
Olivian Rebegea
Iasi Estate Imobiliare
0744894675
rebegeaolivian1@gmail.com
2
Camere
1
Bai
43 mp
Suprafata
1
Etaj
2025
An constructie
Descriere:
Apartament cu 2 camere, decomandat, zona Capat Cug - Lunca Cet#259;#539;uii 0% Comision / Direct de la dezvoltator - bloc nou - izola#539;ie exterioar#259; cu termosistem de 10 cm - tacirc;mpl#259;rie pvc cu geam termopan marca Salamander - centrala termic#259; proprie - parchet laminat - u#537;i interioare din mdf - baie utilat#259; complet - u#537;a exterioar#259; din metal Loc de parcare inclus icirc;n pret Pentru mai multe detalii v#259; a#537;tept#259;m la vizionari!
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila43 mp
Suprafata construita43 mp
Camere2
Bai1
Etaj1
An constructie2025