ID: VDI628.1210878

Comision 0 % Miroslava Valea Adanca garaj/beci

Miroslava, Iasi
265.000 EUR · 1.596 EUR/mp
Mirabela Morosan
Zenia Casa
0746241556
office@zeniacasa.ro
4
Camere
3
Bai
166 mp
Suprafata
1
Etaj
2024
An constructie
Descriere:
Casa de vanzare situata in Valea Adanca, Miroslava, judetul Iasi. Constructie din caramida, finalizata in 2024, cu o suprafata utila de 166 mp, cu un regim de inaltime Parter + Etaj, compartimentata astfel: Parter: un hol, un living + bucatarie + zona de dinning, un birou, o baie , o terasa acoperita generoasa, intrare in garaj din casa, beci sub terasa. Etaj: 3 dormitoare ( un dormitor cu baie + dressing), o baie principala, un hol + casa scarii. Anexe: garaj + beci ( 50 mp suprafata ). Teren: 500 mp , imprejmuit cu gard de metal, fundatie de beton, alei pavate, cale de acces din asfalt, loc de parcar e pavat. Dotari: izolatie exterioara cu termosistem 10 cm, EPS 80 , acoperis din tabla , tamplarie tripan Salamander, finisaje interioare de calitate superioara, obiecte sanitare in bai, usi interioare din lemn. Terasa acoperita si imprejmuita. Utilitati: centrala termica prin condensare pe gaz, incalzire prin pardoseala, apa curenta....
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila166 mp
Suprafata construita218 mp
Suprafata teren500 mp
Camere4
Bai3
Etaj1
An constructie2024