ID: VDI628.1210861

Casa Miroslava Valea Ursului 4 camere + 580 mp teren

Miroslava, Iasi
205.000 EUR · 1.864 EUR/mp
Mirabela Morosan
Zenia Casa
0746241556
office@zeniacasa.ro
4
Camere
2
Bai
110 mp
Suprafata
1
Etaj
2025
An constructie
Descriere:
Casa de vanzare situata in Miroslava Valea ursului, judetul Iasi. Constructie din caramida, 2025, cu o suprafata utila de 110 mp + terasa exterioara. Parter: un living + o baie+ un hol + o bucatarie + camera tehnica si iesire pe terasa. Etaj: 3 dormitoare + o baie + un hol. Dotari: finisaje complete, usi interioare, gresie, faianta, parchet, obiecte sanitare, tamplarie PVC, izolatie exterioara cu termosistem, acoperis tabla, decorativa. Utilitati trase: apa curenta, curent electric, centrala termica pe gaz. Teren: 580 mp, imprejmuit cu gard, amenajat cu alei betonate si loc de parcare betonat. Acces facil catre mijloacele de transport spre orasul Iasi: Pacurari, Dancu, Tomesti, Copou, Centru, Tatarasi, Galata, Miroslava, Canta, Nicolina, Rediu, Holboca.
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila110 mp
Suprafata construita135 mp
Suprafata teren580 mp
Camere4
Bai2
Etaj1
An constructie2025