ID: VDI625.1210574

Vanzare apartament 3 camere bloc nou, Ploiesti.

Ploiesti, Prahova
129.000 EUR · 1.654 EUR/mp
Carmen Grigorescu
Suport House
0744500022
office@suporthouse.ro
3
Camere
2
Bai
78 mp
Suprafata
2
Etaj
2024
An constructie
Descriere:
Vanzare apartament 3 camere lux, bloc nou Ploiesti. Imobilul este construit in anul 2024, avand o structura S+P+3 E,avand o configuratie tip boutique, oferinta o mare intimitate. Apartamentul este foarte spatios si luminos, compartimentarea este de tip decomandat, confort 1A, suprafata contruita este de aproximativ 80mp. Apartamentul este situat la etajul 2. Apartamentul dispune: placari cu gresie si faianta, parchet, tamplarie Salamander, centrala proprie, usa metalica, plusul este parcarea subterna . Vecinanati:Mall Value Center, Piata Sudului. Pretul este de 129000 euro usor negociabil
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila78 mp
Suprafata construita94 mp
Camere3
Bai2
Etaj2
An constructie2024