ID: VDI446.1209615

LIBER, balcon 7 m, SPATIOS, 2 camere zona Radu Negru

Braila, Radu Negru, Braila
41.990 EUR · 737 EUR/mp
Liviu Puznava
Cristian Imobiliare
0723161318
puzvanli@yahoo.com
2
Camere
1
Bai
57 mp
Suprafata
4
Etaj
1980
An constructie
Descriere:
Apartament 2 camere confort 1 decomandat* Zona Radu Negru, etaj 4* Balcon 7 m inchis in termopan* Centrala termica* Aer conditionat* Hidroizolatie noua* Faianta si gresie* Usa lemn* Acte la zi. LIBER!Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in BrailaCRS4427amp;04
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila57 mp
Suprafata construita57 mp
Camere2
Bai1
Etaj4
An constructie1980