ID: VDI588.1208992

Casa individuala cu 6 camere la intrare in Dezmir.

Dezmir, Cluj
215.000 EUR · 1.194 EUR/mp
Horea Persa
Hs Bella Casa Estate
0757740465
office@hsbellacasa.ro
6
Camere
4
Bai
180 mp
Suprafata
1
Etaj
2024
An constructie
Descriere:
Va ofer spre vanzare casa in Dezmir. Are CF. Construita cu materiale de calitate, respectand standardul nZeb, cheltuieli de icirc;ntre#539;inere aproape ZERO.Pozitie foarte buna, liniste, aproape de mijloacele de transport- M43 linie CTP. magazine, aproape de Emerson, Bosch. Suprafata: 194mp utili --- 468mp teren Casa are regimul de inaltime P+E+M, orientare S-E si este impartita astfel: Parter: Living+dining 38mp, bucatarie separata 11.55mp, baie 5.40mp si holul de intrare de 6,20mp cu scariile de acces la etaj Etaj: Dormitor matrimonial de 14mp dotat cu dressing si baie proprie, 3,19 mp respectiv 4,17mp; 2 dormitoare de 14mp si celalalt de 11,55mp , baie si hol cu balcon de 5mp. Mansarda: 74mp Despre constructie: Cas#259; in standard nZeb, cheltuieli de icirc;ntre#539;inere aproape ZERO termosistem de 15 cm funda#539;ie izolata cu 10cm icirc;nc#259;lzire in pardosea P+E+M, 6 termostate, senzori temperatura in #537;ap#259; banda etan#537;are ferestre tacirc;mpl#259;rie SALAMANDER...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila180 mp
Suprafata construita450 mp
Suprafata teren390 mp
Camere6
Bai4
Etaj1
An constructie2024