ID: VDI646.1208489

Apartament 3 camere str Vlad Tepes nr 4

Baia Mare, Garii, Maramures
140.000 EUR · 2.018 EUR/mp
Raluca Cristina Moraret
Expert Imoeval
0759596745
raluca1985dia@gmail.com
3
Camere
1
Bai
69.38 mp
Suprafata
2
Etaj
1977
An constructie
Descriere:
Va propunem spre vanzareun apartament cu 3 camere ndash; Confort 1 | Etaj 2 , strada Vlad Tepes , nr.4, zona Garii Descriere general#259;:V#259; prezent#259;m un apartament cu 3 camere, confort 1, situat la etajul 2, cu o suprafa#539;#259; total#259; de 69,38 mp, amplasat icirc;ntr-o zon#259; foarte bine cotat#259; ndash; zona G#259;rii.Proprietatea este ideal#259; pentru cei care icirc;#537;i doresc confort, func#539;ionalitate #537;i acces rapid c#259;tre punctele importante ale ora#537;ului. Renov#259;ri #537;i finisaje:Apartamentul este complet renovat, cu finisaje moderne #537;i materiale de calitate, atent alese pentru a crea un ambient pl#259;cut #537;i elegant. Totul este nou, gacirc;ndit pentru confort #537;i durabilitate.Mobilare #537;i dot#259;ri:Locuin#539;a se vinde/icirc;nchiriaz#259; complet mobilat#259; #537;i utilat#259;, fiind preg#259;tit#259; pentru mutare imediat#259;. Spa#539;iile sunt armonios amenajate, oferind un echilibru perfect icirc;ntre estetic #537;i func...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila69.38 mp
Suprafata construita83.25 mp
Camere3
Bai1
Etaj2
An constructie1977