ID: VDI646.1208295

Apartament 2 camere, ultracentral de vanzare- Str. Hortensiei

Baia Mare, Ultracentral, Maramures
116.000 EUR · 1.768 EUR/mp
Petrica Ioan Nemes
Expert Imoeval
0770661553
petricanemesimobiliare@gmail.com
2
Camere
1
Bai
65.6 mp
Suprafata
3
Etaj
2004
An constructie
Descriere:
Apartament ultracentral de vacirc;nzare ndash; Baia Mare, strada HortensieiV#259; propunem spre vacirc;nzare un apartament situat ultracentral, pe strada Hortensiei, icirc;ntr-una dintre cele mai c#259;utate zone din Baia Mare, la doar cacirc;#539;iva pa#537;i de Parcul Mara, strada #536;colii #537;i numeroase puncte de interes: magazine, restaurante, farmacii, #537;coli, gr#259;dini#539;e #537;i sta#539;ii de transport icirc;n comun. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4, ultimul etaj fiind mansard#259; locuibil#259;, icirc;ntr-un imobil bine icirc;ntre#539;inut, prev#259;zut cu mansard#259;, oferind lini#537;te, intimitate #537;i o priveli#537;te pl#259;cut#259; asupra zonei centrale. Cu o suprafa#539;#259; util#259; de 66 mp, locuin#539;a este compartimentat#259; eficient, oferind spa#539;iu, lumin#259; natural#259; #537;i confort, fiind ideal#259; atacirc;t pentru locuit, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie.Compartimentare: bull; living spa#539;ios #537;i luminos bull; dormi...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila65.6 mp
Suprafata construita80.2 mp
Camere2
Bai1
Etaj3
An constructie2004