ID: VDI646.1207971

Casa moderna la 7 km de Baia Mare pret mic

Coltau, Maramures
140.000 EUR · 1.522 EUR/mp
Raluca Cristina Moraret
Expert Imoeval
0759596745
raluca1985dia@gmail.com
3
Camere
2
Bai
92 mp
Suprafata
parter
Etaj
2025
An constructie
Descriere:
De vacirc;nzare cas#259; modern#259; icirc;n Colt#259;u, la doar 7 km de Baia Mare, situat#259; icirc;ntr-o zon#259; foarte retras#259;, lini#537;tit#259; #537;i perfect#259; pentru relaxare bull; Construc#539;ie nou#259; 2025 -Suprafa#539;#259; util#259; 92 mp + teren 7,5 ari -2 dormitoare -2 b#259;i moderne -Dressing -Buc#259;t#259;rie + living open space -Icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259; + microcentral#259; pe curent -Finisaje premium cu microciment (pardoseal#259; #537;i b#259;i) bull;Se vinde complet mobilat#259; #537;i utilat#259;, totul folosit din august 2025 Casa este situat#259; pe o strad#259; nou#259;. Necesit#259; realizarea gardului #537;i a foi#537;orului. Pre#539;: 140.000 euro negociabil (0759) 596 745Expert ImoEval Baia Mare
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila92 mp
Suprafata construita107 mp
Suprafata teren750 mp
Camere3
Bai2
Etajparter
An constructie2025