ID: VDI644.1207943

Apartament 2 camere | Bloc 2023 | Sector 3 |Drumul Gura Putnei

Bucuresti, Theodor Pallady, Bucuresti Ilfov
139.000 EUR · 2.301 EUR/mp
Easy Vision
Easy Vision
0750222208
contact@easyvision.ro
2
Camere
1
Bai
60.4 mp
Suprafata
8
Etaj
2023
An constructie
Descriere:
Apartament 2 camere ndash; Bloc nou 2023 ndash; Sector 3 ndash; Drumul Gura PutneiAgen#539;ia Imobiliar#259; EasyVision propune spre vacirc;nzare un apartament modern de 2 camere, situat icirc;n Sector 3, zona Drumul Gura Putnei, icirc;ntr-un imobil nou finalizat icirc;n 2023. Detalii proprietate:Suprafa#539;#259; total#259;: 60,40 mpBalcon: 7,10 mp ndash; icirc;nchis cu sticl#259; pliabil#259;Etaj 8 din 8 Apartamentul se vinde complet mobilat #537;i utilat, exact ca icirc;n fotografii. Totul este nou, f#259;r#259; necesar de investi#539;ii suplimentare. Avantaje:Mobilier #537;i electrocasnice noiBalcon generos, icirc;nchis modernEtaj superior ndash; lumin#259; natural#259;, intimitate #537;i lini#537;teCompartimentare practic#259;Disponibil pentru mutare imediat#259; Potrivit pentru locuin#539;#259; proprie sau investi#539;ie, cu poten#539;ial bun de icirc;nchiriere. Pre#539;: 139.000 euro
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila60.4 mp
Suprafata construita60.4 mp
Camere2
Bai1
Etaj8
An constructie2023