ID: VDI631.1206785

Casa noua Feliceni

Feliceni, Harghita
279.000 EUR · 1.240 EUR/mp
Maria Simo
Aura Real Estate
0747865852
office@aura-realestate.ro
8
Camere
2
Bai
225 mp
Suprafata
1
Etaj
2017
An constructie
Descriere:
ELADO UJ CSALADI HAZ FELSOBOLDOGFALVAN, HARGITA MEGYEBEN! Csodalatos lehetoseg a termeszet kozeleben! Elado egy 2017-ben epult, modern csaladi haz, mindossze 4 km-re Szekelyudvarhely kozpontjatol. Telek: 1200 m2, fiatal gyumolcsossel | Epitett osszfelulet: 225 m2 Epitoanyag: Phorotherm tegla + 10 cm hungarocell szigeteles Futes: kozponti, fatuzeles, kazan puffertartallyal ndash; energiatakarekos rendszer Pince az alagsorban Foldszint: tagas nappali nagy terasszal, konyha sajat terasszal, modern furdo (dupla mosdo + zuhany) Emelet: 3 haloszoba + furdoszoba (kad + dupla mosdo) 5 terasz osszesenCim: Felsoboldogfalva, Hargita megyeElerhetoseg: 0747 865 852 Cas#259; nou#259; de vacirc;nzare icirc;n Feliceni, jude#539;ul Harghita! O oportunitate unic#259; aproape de natur#259;! Se vinde o cas#259; familial#259; modern#259;, construit#259; icirc;n 2017, situat#259; icirc;n Feliceni, la doar 4 km de centrul ora#537;ului Odorheiu Secuiesc. Teren: 1200 msu...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila225 mp
Suprafata construita225 mp
Suprafata teren1200 mp
Camere8
Bai2
Etaj1
An constructie2017