ID: VDI631.1206759

Casa renovata in Matiseni

Matiseni, Harghita
64.200 EUR · 422 EUR/mp
Maria Simo
Aura Real Estate
0747865852
office@aura-realestate.ro
4
Camere
1
Bai
152.1 mp
Suprafata
1960
An constructie
Descriere:
Vila de vanzare in zona - Matiseni, reper , avand 4 camere, 2 dormitoare, suprafata totala construita 152.1 mp, suprafata utila 152.1 mp si suprafata teren 1033 mp. Deschiderea este de ml. Imobilul are amprenta mp, curtea libera mp. Are structura din , este construita in anul 1960, renovat , constructie din , avand 1 bai, 1 bucatarii si balcoane. Dotari : . Pretabil . ID intern: ARE12.
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila152.1 mp
Suprafata construita152.1 mp
Suprafata teren1033 mp
Camere4
Bai1
An constructie1960