ID: VDI643.1206394

ALLIANCE VILLAS | 5 camere | 3 bai | Teren 444 mp

Berceni, Primaria Berceni, Bucuresti Ilfov
199.900 EUR · 1.290 EUR/mp
Octavian Olteanu
Alliance Rezidential
0739 922 937
octavallianceberceni@gmail.com
5
Camere
3
Bai
155 mp
Suprafata
1
Etaj
2026
An constructie
Descriere:
Va invitam sa descoperiti o vila impresionanta, cu influente de design mediteranean, situata in comuna Berceni, intr-o zona linistita si apreciata pentru caracterul sau rezidential. Proprietatea se remarca prin arhitectura rafinata si finisajele de calitate, oferind un confort modern deosebit, fiind amplasata pe un teren generos de 444 mp. Compartimentare Parter: Living spatios, luminos si elegant, ideal pentru petrecerea timpului in familie sau pentru a primi musafiri intr-un cadru placut Bucatarie moderna, bine proportionata, perfecta pentru cei pasionati de gatit Dormitor versatil, ce poate fi utilizat ca birou sau camera de oaspeti Baie complet echipata, cu finisaje atent alese Camera tehnica si spatiu de depozitare, pentru o organizare eficienta Compartimentare Etaj: Dormitor matrimonial generos, dotat cu dressing si baie proprie, oferind intimitate si confort Doua dormitoare secundare, luminoase si bine compartimentate, ideale pentru copii sau oaspeti Baie...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila155 mp
Suprafata construita171 mp
Suprafata teren444 mp
Camere5
Bai3
Etaj1
An constructie2026