ID: VDI643.1204836

Casa parter-pod izolat- 375mp teren-

Berceni, Mega Image, Bucuresti Ilfov
124.990 EUR · 1.562 EUR/mp
Loredana Carp
Alliance Rezidential
0723 260 338
loredana.alliance@gmail.com
3
Camere
2
Bai
80 mp
Suprafata
2026
An constructie
Descriere:
Descopera o casa intima, ideala pentru familia care isi doreste liniste , confort si acces rapid la facilitati esentiale.Compartimentare eficienta: -3 camere spatioase ( living+ 2 dormitoare)-2 bai complet echipate- beci generos Geamuri tripan pentru izolare fonica si termica de inalta clasaIncalzire in pardoseala pentru confort termic sporit in sezonul rece Utilitati: apa din put forat, curent, gaz si fosa ecologica Perfect pentru familii cu copii sau pentru cei care vor sa se bucure de un spatiu generos, intr-un cartier linistit.Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati ! ** Programari pentru vizionari si in weekend *** COMISION 0%Carp Loredana 0723.260.338
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila80 mp
Suprafata construita80 mp
Suprafata teren375 mp
Camere3
Bai2
An constructie2026