VDI.ro

Garsoniera de 11 mp de Vanzare în Zona Vest – Ideala pentru...

Tulcea, Vest

13.500 EUR

Garsoniera de 11 mp de Vanzare în Zona Vest – Ideala pentru Investitie sau Locuinta

location_on Tulcea, Vest, Tulcea

13.500 EUR
1.227 EUR/mp
ID: VDI548.1215804 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 18 vizualizări
Garsoniera de 11 mp de Vanzare în Zona Vest – Ideala pentru Investitie sau Locuinta - foto 1
Garsoniera de 11 mp de Vanzare în Zona Vest – Ideala pentru Investitie sau Locuinta - foto 2
Garsoniera de 11 mp de Vanzare în Zona Vest – Ideala pentru Investitie sau Locuinta - foto 3
1 / 3
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 11 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1975 home 11 mp constr.

Descriere

Se vinde garsonier#259; de 11 mp situat#259; la etajul 4 al unui bloc lini#537;tit din zona Vest. Garsoniera este ideal pozi#539;ionat#259;, fiind aproape de magazine, piata, restaurante, statie de autobuz #537;i parc, oferind acces facil la toate facilit#259;#539;ile necesare. In prezent garsoniera este inchiriata, avand posibilitatea de a continua cu chiriasul
Detalii suplimentare:
Suprafa#539;#259;: 11 mp
Etaj: 4
Icirc;nc#259;lzire: Sistem energoterm
Ap#259; cald#259;: Boiler icirc;n baie
Stare: Nu necesit#259; renov#259;ri
Garsoniera este perfect#259; atacirc;t pentru locuin#539;#259; proprie cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie, avacirc;nd un poten#539;ial excelent de icirc;nchiriere.
Pret: 13500 Euro
0748 843 391 Andrei
0749 353 886 Alexandra

Detalii proprietate

ID anunț VDI548.1215804
Tip proprietate Garsoniere
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 11 mp
Suprafață construită 11 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj 4
An construcție 1975
Preț/mp 1.227 EUR/mp

location_on Localizare

Vest, Tulcea, Tulcea (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 13.500 €
12.800 € 30.500 €
Medie zonă:17.625 €