VDI.ro

Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov

Snagov

240.000 EUR

Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov

location_on Snagov, Bucuresti Ilfov

240.000 EUR
1.231 EUR/mp
ID: VDI387.1211428 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 4 vizualizări
Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov - foto 1
Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov - foto 2
Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov - foto 3
Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov - foto 4
Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov - foto 5
Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov - foto 6
Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov - foto 7
Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov - foto 8
Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov - foto 9
Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov - foto 10
Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov - foto 11
Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov - foto 12
Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov - foto 13
Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov - foto 14
Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov - foto 15
Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov - foto 16
Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov - foto 17
Vanzare vila Snagov 6 camere Snagov - foto 18
1 / 18
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 6 cam. square_foot 195 mp bathtub 3 băi layers Et. 1 calendar_today 2024 home 220 mp constr. terrain 250 mp teren

Descriere

Vila de vanzare in Snagov, zona Ghermanesti, cu regim de inaltime P+E+M, avand 6 camere, 3 bai, plus dependinte. Suprafata teren este de 250 mp si suprafata utila a casei de aproximativ 200 mp plus terase si balcoane. Incalzire in paradoseala cu centrala proprie.
ID intern: 7R-2601.

Detalii proprietate

ID anunț VDI387.1211428
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 195 mp
Suprafață construită 220 mp
Suprafață teren 250 mp
Camere 6
Băi 3
Etaj 1
An construcție 2024
Preț/mp 1.231 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Snagov, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

• check_circle Beton Armat
7R Studio
7R Studio Agenție imobiliară
Rolando Fulvio
Rolando Fulvio
7R Studio
chat Trimite mesaj intern
Distribuie

Prețul pe piață

Preț cerut: 240.000 €
135.000 € 1.890.000 €
Medie zonă:416.131 €