VDI.ro

Vila de vanzare cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin...

Busteni, Valea Alba

295.000 EUR

Vila de vanzare cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori)

location_on Busteni, Valea Alba, Prahova

295.000 EUR
702 EUR/mp
ID: VDI556.1221057 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 6 vizualizări
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 1
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 2
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 3
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 4
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 5
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 6
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 7
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 8
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 9
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 10
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 11
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 12
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 13
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 14
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 15
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 16
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 17
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 18
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 19
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 20
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 21
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 22
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 23
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 24
Vila de vanzare  cu 13 camere in Busteni (pensiune sau camin pentru seniori) - foto 25
1 / 25
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 13 cam. square_foot 420 mp bathtub 7 băi layers Et. 1 calendar_today 1999 home 476 mp constr. terrain 500 mp teren

Descriere

Vil#259; de vacirc;nzare icirc;n Bu#537;teni | Ideal#259; pentru investi#539;ie
Agen#539;ia imobiliar#259; Mervani Imobiliare v#259; propune spre vacirc;nzare o vil#259; spa#539;ioas#259;, situat#259; icirc;ntr-o zon#259; frumoas#259; #537;i lini#537;tit#259; din sta#539;iunea montan#259; Bu#537;teni, una dintre cele mai c#259;utate destina#539;ii turistice de pe Valea Prahovei.
Detalii proprietate:Suprafa#539;#259; construit#259; desf#259;#537;urat#259;: 476 mpRegim de icirc;n#259;l#539;ime: Demisol + Parter + Etaj + Mansard#259;Teren: 500 mpCompartimentare: 13 camere, 8 b#259;i, camer#259; de ziCurte amenajat#259; cu gazon
Caracteristici tehnice:Structur#259; din betonPere#539;i din c#259;r#259;mid#259;Acoperi#537; din #539;igl#259;Tacirc;mpl#259;rie din lemn, iar la demisol PVC cu geam termopanIcirc;nc#259;lzire cu central#259; termic#259; pe gaz
Alte avantaje:Se vinde mobilat#259;, a#537;a cum este prezentat#259;Num#259;r mare de camere #537;i grupuri sanitareProprietate potrivit#259; pentru:
reziden#539;#259; pentru seniori pensiune / turism tabere sau retreat-uriVila necesit#259; moderniz#259;ri, oferind icirc;ns#259; un poten#539;ial excelent pentru investi#539;ie icirc;ntr-o zon#259; turistic#259; activ#259; pe tot parcursul anului.
Bu#537;teni este o sta#539;iune apreciat#259; pentru peisajele sale montane, aerul curat #537;i accesul rapid c#259;tre atrac#539;iile din zona Valea Prahovei.
Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizion#259;ri: 0729 935 536Vila se poate inchiria 1.200 euro/lun#259; - contract minim 1 an.

Detalii proprietate

ID anunț VDI556.1221057
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 420 mp
Suprafață construită 476 mp
Suprafață teren 500 mp
Camere 13
Băi 7
Etaj 1
An construcție 1999
Preț/mp 702 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Valea Alba, Busteni, Prahova (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 295.000 €
79.999 € 460.000 €
Medie zonă:285.288 €