VDI.ro

Casa single 4 camere 3 terase 550 mp teren Miroslava, Ciurbe...

Ciurbesti

160.000 EUR

Casa single 4 camere 3 terase 550 mp teren Miroslava, Ciurbesti

location_on Ciurbesti, Iasi

160.000 EUR
1.684 EUR/mp
ID: VDI486.1207076 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 34 vizualizări
Casa single 4 camere 3 terase 550 mp teren Miroslava, Ciurbesti - foto 1
Casa single 4 camere 3 terase 550 mp teren Miroslava, Ciurbesti - foto 2
Casa single 4 camere 3 terase 550 mp teren Miroslava, Ciurbesti - foto 3
Casa single 4 camere 3 terase 550 mp teren Miroslava, Ciurbesti - foto 4
Casa single 4 camere 3 terase 550 mp teren Miroslava, Ciurbesti - foto 5
1 / 5
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 95 mp calendar_today 2025 home 100 mp constr. terrain 550 mp teren

Descriere

Descoper#259; o locuin#539;#259; modern#259;, cu un design rafinat, situat#259; icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259;, cu priveli#537;ti spectaculoase spre lac. Aceast#259; cas#259; mediteranean#259; icirc;mbin#259; armonios elegan#539;a cu func#539;ionalitatea, oferind un spa#539;iu generos #537;i bine compartimentat.
Caracteristici principale:
Suprafa#539;#259; util#259;: 94 mp Suprafa#539;#259; teren: 550 mp Compartimentare inteligent#259;: hol, living spa#539;ios, buc#259;t#259;rie, 3 dormitoare, dressing, 2 b#259;i Spa#539;ii exterioare: 2 terase acoperite #537;i o teras#259; deschis#259;, ideale pentru relaxareConstruit#259; din c#259;r#259;mid#259;, casa dispune de icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259; #537;i central#259; termic#259; proprie, oferind un confort termic optim icirc;n orice sezon. Este racordat#259; la toate utilit#259;#539;ile, inclusiv canalizare.
Situat#259; icirc;ntr-un cadru natural deosebit, proprietatea beneficiaz#259; de zone verzi #537;i locuri de recreere, fiind perfect#259; pentru cei care caut#259; un stil de via#539;#259; lini#537;tit, departe de agita#539;ia urban#259;.
Pre#539;: 160.000 euro
Contacteaz#259;-ne pentru detalii #537;i programarea unei vizion#259;ri!

Detalii proprietate

ID anunț VDI486.1207076
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 95 mp
Suprafață construită 100 mp
Suprafață teren 550 mp
Camere 4
An construcție 2025
Preț/mp 1.684 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Ciurbesti, Iasi (localizare aproximativă)

Link-uri rapide

În cazul în care nu ai găsit ceea ce cauți, poți apela la căutări rapide către categoriile relevante:

chat

Mesagerie internă VDI.ro

Comunică direct cu agentul imobiliar

verified

Cu mesageria internă poți trimite mesaje direct agentului, primi răspunsuri și programa vizionări — totul în contul tău VDI.ro.

history

Toate conversațiile sunt salvate și le poți accesa oricând din contul tău.

lock

Este nevoie de un cont gratuit pentru a folosi mesageria.

proprietăți selectate

Preferinte cookie-uri

Necesare Mereu active

Esentiale: autentificare, securitate, functionare site.

Analitice

Google Analytics — ne ajuta sa intelegem cum folosesti site-ul.

Marketing

Facebook Pixel, Google Ads — reclame relevante.

Personalizare

Cautari salvate, recomandari personalizate.

Politica cookies