VDI.ro

RECO Casa de vanzare in Misca cu curte si teren extins de 2....

Misca

36.000 EUR

RECO Casa de vanzare in Misca cu curte si teren extins de 2.509 mp

location_on Misca, Bihor

36.000 EUR
327 EUR/mp
ID: VDI316.1230814 | Publicat: 18.05.2026 | Actualizat: 23 ore în urmă | 3 vizualizări
RECO Casa de vanzare in Misca cu curte si teren extins de 2.509 mp - foto 1
RECO Casa de vanzare in Misca cu curte si teren extins de 2.509 mp - foto 2
RECO Casa de vanzare in Misca cu curte si teren extins de 2.509 mp - foto 3
RECO Casa de vanzare in Misca cu curte si teren extins de 2.509 mp - foto 4
RECO Casa de vanzare in Misca cu curte si teren extins de 2.509 mp - foto 5
RECO Casa de vanzare in Misca cu curte si teren extins de 2.509 mp - foto 6
RECO Casa de vanzare in Misca cu curte si teren extins de 2.509 mp - foto 7
RECO Casa de vanzare in Misca cu curte si teren extins de 2.509 mp - foto 8
RECO Casa de vanzare in Misca cu curte si teren extins de 2.509 mp - foto 9
RECO Casa de vanzare in Misca cu curte si teren extins de 2.509 mp - foto 10
RECO Casa de vanzare in Misca cu curte si teren extins de 2.509 mp - foto 11
RECO Casa de vanzare in Misca cu curte si teren extins de 2.509 mp - foto 12
RECO Casa de vanzare in Misca cu curte si teren extins de 2.509 mp - foto 13
RECO Casa de vanzare in Misca cu curte si teren extins de 2.509 mp - foto 14
RECO Casa de vanzare in Misca cu curte si teren extins de 2.509 mp - foto 15
RECO Casa de vanzare in Misca cu curte si teren extins de 2.509 mp - foto 16
1 / 16
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 110 mp calendar_today 1950 home 138 mp constr. terrain 2,509 mp teren

Descriere

Reco Imobiliare va propune spre vanzare#MK42 Casa cu teren generos de 2.509 mp in Misca
Se ofera spre vanzare proprietate situata in localitatea Misca, ideala pentru locuit, casa de vacanta , amplasata pe un teren mare de 2.509 mp, complet imprejmuit Casa de locuit 120mp util,compartimentat astfel:
3 camere 1 baie bucatarie pivnitaProprietatea dispune de:
curent electric apa canalizareConstructia este partial din vaioaga si ofera posibilitatea amenajarii dupa propriul stil si nevoi. Terenul generos ofera suficient spatiu pentru gradina, livada, animale sau extindere.
Daca iti doresti liniste, aer curat si o proprietate cu potential, aceasta casa poate fi alegerea potrivita.Pret: 36000 Euro NegociabilTel:0376 443 700
Suna acum pentru detalii si vizionare. Proprietatile bune nu asteapta.
ID:5697

Detalii proprietate

ID anunț VDI316.1230814
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 110 mp
Suprafață construită 138 mp
Suprafață teren 2,509 mp
Camere 3
An construcție 1950
Preț/mp 327 EUR/mp

Link-uri rapide

În cazul în care nu ai găsit ceea ce cauți, poți apela la căutări rapide către categoriile relevante:

chat

Mesagerie internă VDI.ro

Comunică direct cu agentul imobiliar

verified

Cu mesageria internă poți trimite mesaje direct agentului, primi răspunsuri și programa vizionări — totul în contul tău VDI.ro.

history

Toate conversațiile sunt salvate și le poți accesa oricând din contul tău.

lock

Este nevoie de un cont gratuit pentru a folosi mesageria.

proprietăți selectate

Preferinte cookie-uri

Necesare Mereu active

Esentiale: autentificare, securitate, functionare site.

Analitice

Google Analytics — ne ajuta sa intelegem cum folosesti site-ul.

Marketing

Facebook Pixel, Google Ads — reclame relevante.

Personalizare

Cautari salvate, recomandari personalizate.

Politica cookies