VDI.ro

Casa de Vanzare in Otopeni

Otopeni, Sud

375.000 EUR

Casa de Vanzare in Otopeni

location_on Otopeni, Sud, Bucuresti Ilfov

375.000 EUR
1.875 EUR/mp
ID: VDI662.1226086 | Publicat: 06.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 4 vizualizări
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 1
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 2
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 3
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 4
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 5
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 6
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 7
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 8
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 9
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 10
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 11
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 12
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 13
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 14
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 15
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 16
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 17
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 18
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 19
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 20
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 21
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 22
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 23
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 24
Casa de Vanzare in Otopeni - foto 25
1 / 25
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 200 mp bathtub 5 băi layers Et. 1 calendar_today 2025 home 236 mp constr. terrain 227 mp teren

Descriere

Excelenta prin experienta!
VILA DEOSEBITA IN OTOPENI ndash; CONFORT, SPATIU SI LOCALIZARE EXCEPTIONALA
Descopera o proprietate deosebita, situata intr-o zona rezidentiala linistita din Otopeni, perfecta pentru cei care isi doresc confortul unei locuinte moderne intr-o locatie excelenta.Aproape de parc si de Centrul de Natatie Otopeni, cu acces rapid catre DN1, Soseaua de Centura si centrul orasului, aceasta vila reprezinta un echilibru ideal intre linistea suburbana si conexiunile urbane.
DETALII PROPRIETATE
Suprafata utila totala: - 200 mpTeren: 227 mpLocuri de parcare: 2Dormitoare: 3Bai: 5Semineu modern pe lemneIncalzire in pardoseala ndash; sistem TeceTerasa generoasa ndash; 19 mp
CONFIGURATIE INTERIOARA
Parter (94 mp) include terasa de 19 mp
Living spatios (28 mp), delimitat de bucatarie si dining (29 mp) printr-un perete cu semineu modern tip tunel Bucatarie cu acces direct la terasa de vara (19 mp) Baie de serviciu, dressing la intrare, debara Camera tehnica separata (cu intrare independenta), dotata cu centrala si sistem de aspirare centralizata Intrare generoasa si spatiu bine compartimentatEtaj 1 (72 mp)
Dormitor matrimonial cu baie en-suite si dressing Doua dormitoare secundare, fiecare cu baie proprie Intimitate, confort si spatiu pentru intreaga familieMansarda
Spatiu open-space, izolat termic si fonic Vedere panoramica 360deg; asupra orasului Otopeni Perfect ca birou, zona de relaxare, loc de joaca sau studio Include si o baie completaDOTARI PREMIUM