VDI.ro

Casa de vanzare in Campina, zona centrala

Campina, Central

169.000 EUR

Casa de vanzare in Campina, zona centrala

location_on Campina, Central, Prahova

169.000 EUR
1.536 EUR/mp
ID: VDI556.1227636 | Publicat: 08.05.2026 | Actualizat: 4 zile în urmă | 5 vizualizări
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 1
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 2
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 3
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 4
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 5
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 6
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 7
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 8
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 9
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 10
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 11
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 12
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 13
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 14
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 15
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 16
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 17
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 18
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 19
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 20
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 21
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 22
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 23
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 24
Casa de vanzare in Campina, zona centrala - foto 25
1 / 25
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 110 mp bathtub 2 băi calendar_today 1939 home 131 mp constr. terrain 835 mp teren

Descriere

Cas#259; de vacirc;nzare icirc;n zona central#259; a municipiului Cacirc;mpina! ??
Agen#539;ia imobiliar#259; Mervani v#259; prezint#259; o proprietate amplasat#259; icirc;ntr-una dintre cele mai apreciate zone ale municipiului Cacirc;mpina, o oportunitate rar#259;, avacirc;nd icirc;n vedere faptul c#259; icirc;n zona central#259; exist#259; foarte pu#539;ine case disponibile la vacirc;nzare.
Suprafa#539;#259; construit#259;: 131 mpSuprafa#539;#259; teren: 835 mp
Proprietatea beneficiaz#259; de:- garaj- anexe gospod#259;re#537;ti- pod icirc;nalt ce poate fi amenajat ca spa#539;iu de locuit- alei betonate- curte generoas#259; cu spa#539;iu verde icirc;n fa#539;a casei- gr#259;din#259; mare icirc;n spatele imobilului, cu pomi fructiferi #537;i 2 nuci maturi ??
Casa a fost construit#259; icirc;n anul 1939 #537;i dispune de:- funda#539;ie din beton- pere#539;i din c#259;r#259;mid#259;- plan#537;eu din lemn- tacirc;mpl#259;rie interioar#259; #537;i exterioar#259; din lemn- icirc;nvelitoare din tabl#259; zincat#259;- termosistem exterior- icirc;nc#259;lzire cu sobe pe gaz- proprietate icirc;mprejmuit#259;- gard metalic la strad#259;, cu soclu din beton
Icirc;nc#259;perile sunt icirc;nalte, luminoase #537;i p#259;streaz#259; farmecul construc#539;iilor solide de epoc#259;. Proprietatea necesit#259; moderniz#259;ri, icirc;ns#259; ofer#259; un poten#539;ial excelent pentru amenajarea unei locuin#539;e elegante #537;i confortabile icirc;ntr-o zon#259; central#259; foarte c#259;utat#259;.
Pentru informa#539;ii #537;i vizion#259;ri:Agen#539;ia imobiliar#259; Mervani ndash; 0729.935.536

Detalii proprietate

ID anunț VDI556.1227636
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 110 mp
Suprafață construită 131 mp
Suprafață teren 835 mp
Camere 3
Băi 2
An construcție 1939
Preț/mp 1.536 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Central, Campina, Prahova (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 169.000 €
57.000 € 575.000 €
Medie zonă:243.444 €