VDI.ro

Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I 4 camere I 140mp I Comi...

Dobroesti

218.500 EUR

Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I 4 camere I 140mp I Comision 0%

location_on Dobroesti, Bucuresti Ilfov

218.500 EUR
1.776 EUR/mp
ID: VDI590.1207679 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 5 vizualizări
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 1
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 2
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 3
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 4
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 5
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 6
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 7
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 8
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 9
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 10
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 11
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 12
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 13
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 14
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 15
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 16
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 17
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 18
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 19
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 20
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 21
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 22
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 23
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 24
Casa de vanzare I Dobroesti I2022 I  4 camere I 140mp I Comision 0% - foto 25
1 / 25
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 123 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2022 home 110 mp constr. terrain 212 mp teren

Descriere

Cas#259; individual#259; 4 camere, Str. Trifoiului ndash; Dobroe#537;ti | 0% comision | Complet mobilat#259; #537;i utilat#259;V#259; prezent#259;m o cas#259; individual#259; situat#259; icirc;n Dobroe#537;ti, pe strada Trifoiului, strad#259; principal#259; asfaltat#259;, icirc;ntr-o zon#259; reziden#539;ial#259; apreciat#259;, cu acces facil c#259;tre Bucure#537;ti #537;i zona Colentina. Proprietatea este finalizat#259; icirc;n anul 2020 #537;i se vinde complet mobilat#259; #537;i utilat#259;, exact ca icirc;n prezentare, fiind preg#259;tit#259; pentru mutare imediat#259;.Pre#539;: 229.000 Euro0% comision pentru cump#259;r#259;torCaracteristici principale: bull; Suprafa#539;#259; util#259;: 140 mp bull; Suprafa#539;#259; teren: 220 mp bull; Regim de icirc;n#259;l#539;ime: Parter + Etaj bull; Num#259;r camere: 4 bull; Num#259;r b#259;i: 2 bull; Buc#259;t#259;rie complet mobilat#259; #537;i utilat#259; bull; Balcon bull; Garaj cu capacitate pentru 2 autoturisme bull; Front stradal: 10 mlDetalii construc#539;ie #537;i finisaje: bull; Construc#539;ie din BCA, izolat#259; termic interior #537;i exterior bull; Acoperi#537; din tabl#259; bull; Central#259; proprie pe gaz #537;i calorifere bull; Tacirc;mpl#259;rie din aluminiu cu geam termopan bull; Finisaje de calitate: parchet, gresie, marmur#259; bull; U#537;i interioare din lemn, u#537;#259; metalic#259; la intrare bull; Proprietatea se vinde complet mobilat#259; #537;i utilat#259;Utilit#259;#539;i: bull; Ap#259; bull; Canalizare bull; Gaz bull; Curent electric bull; Internet prin fibr#259; optic#259; bull; CATVProprietatea este ideal#259; pentru o familie care icirc;#537;i dore#537;te o locuin#539;#259; spa#539;ioas#259;, amplasat#259; icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259;, cu acces rapid c#259;tre ora#537;.Pentru detalii suplimentare #537;i programarea unei vizion#259;ri, v#259; rog s#259; m#259; contacta#539;i telefonic.In cazul in care sunati la telefon si suntem in afara orelor de program, daca nu vi se raspunde avem rugamintea sa reveniti pe Whatsapp cu un mesaj cu link-ul apartamentului pentru a evita situatiile sa fiti sunat/a inapoi si sa nu stim pentru ce anunt am fost contactati.

Detalii proprietate

ID anunț VDI590.1207679
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 123 mp
Suprafață construită 110 mp
Suprafață teren 212 mp
Camere 4
Băi 2
Etaj 1
An construcție 2022
Preț/mp 1.776 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Dobroesti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 218.500 €
180.000 € 675.000 €
Medie zonă:294.949 €