VDI.ro

Duplex mobilat si utilat-4 camere-200 m de STV

Berceni, Primaria Berceni

124.999 EUR

Duplex mobilat si utilat-4 camere-200 m de STV

location_on Berceni, Primaria Berceni, Bucuresti Ilfov

124.999 EUR
1.136 EUR/mp
ID: VDI643.1228233 | Publicat: 11.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 22 vizualizări
Duplex mobilat si utilat-4 camere-200 m de  STV - foto 1
Duplex mobilat si utilat-4 camere-200 m de  STV - foto 2
Duplex mobilat si utilat-4 camere-200 m de  STV - foto 3
Duplex mobilat si utilat-4 camere-200 m de  STV - foto 4
Duplex mobilat si utilat-4 camere-200 m de  STV - foto 5
Duplex mobilat si utilat-4 camere-200 m de  STV - foto 6
Duplex mobilat si utilat-4 camere-200 m de  STV - foto 7
Duplex mobilat si utilat-4 camere-200 m de  STV - foto 8
Duplex mobilat si utilat-4 camere-200 m de  STV - foto 9
Duplex mobilat si utilat-4 camere-200 m de  STV - foto 10
Duplex mobilat si utilat-4 camere-200 m de  STV - foto 11
Duplex mobilat si utilat-4 camere-200 m de  STV - foto 12
Duplex mobilat si utilat-4 camere-200 m de  STV - foto 13
Duplex mobilat si utilat-4 camere-200 m de  STV - foto 14
Duplex mobilat si utilat-4 camere-200 m de  STV - foto 15
1 / 15
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 110 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2020 home 110 mp constr. terrain 200 mp teren

Descriere

Descoper#259; un c#259;min ideal pentru o via#539;#259; confortabil#259; #537;i bine organizat#259;!
Acest duplex este alegerea perfect#259; pentru familii tinere, cupluri sau pentru cei care lucreaz#259; de acas#259; #537;i icirc;#537;i doresc un spa#539;iu func#539;ional, icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259; #537;i accesibil#259;. Caracteristici principale:
Suprafa#539;#259; util#259;: 110 mp
Teren total: 110 mp
Living open-space cu buc#259;t#259;rie, spa#539;iu aerisit #537;i luminos
3 dormitoare confortabile, cu lumin#259; natural#259; abundent#259; 2 b#259;i moderne, una la parter #537;i una la etaj
Spa#539;iu de depozitare util la parter, pentru organizare eficient#259;
Utilit#259;#539;i #537;i dot#259;ri: Conectat#259; la gaz, curent electric #537;i internet prin fibr#259; optic#259;
Spa#539;iu verde generos, ideal pentru gr#259;din#259;, loc de joac#259; sau relaxare icirc;n aer liber Compartimentare optimizat#259;, pentru confortul icirc;ntregii familii
Proprietatea este amplasat#259; icirc;ntr-o zon#259; icirc;n plin#259; dezvoltare, oferind lini#537;te, aer curat #537;i acces facil c#259;tre facilit#259;#539;i esen#539;iale ndash; magazine, #537;coli, mijloace de transport.** Programari pentru vizionari si in weekend ***COMISION 0%Badiu Ioana 0787.397.396

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1228233
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 110 mp