VDI.ro

Casa de vanzare cu priveliste frumoasa

Iasi, Lunca Cetatuii

65.000 EUR

Casa de vanzare cu priveliste frumoasa

location_on Iasi, Lunca Cetatuii, Iasi

65.000 EUR
520 EUR/mp
ID: VDI553.1227889 | Publicat: 09.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 17 vizualizări
Casa de vanzare cu priveliste frumoasa - foto 1
Casa de vanzare cu priveliste frumoasa - foto 2
Casa de vanzare cu priveliste frumoasa - foto 3
Casa de vanzare cu priveliste frumoasa - foto 4
Casa de vanzare cu priveliste frumoasa - foto 5
Casa de vanzare cu priveliste frumoasa - foto 6
Casa de vanzare cu priveliste frumoasa - foto 7
Casa de vanzare cu priveliste frumoasa - foto 8
Casa de vanzare cu priveliste frumoasa - foto 9
Casa de vanzare cu priveliste frumoasa - foto 10
Casa de vanzare cu priveliste frumoasa - foto 11
1 / 11
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 125 mp bathtub 2 băi calendar_today 2023 home 196 mp constr. terrain 350 mp teren

Descriere

Casa tip duplex de vanzare in Lunca Cetatuii la mica distanta de soseaua principala.
-Este construita din caramida pe plan: demisol+parter+mansarda(placa de beton).
-Are spurafata totala de 196 mp desfasurata astfel:
-demisol 66,6 mp;
-parter: living 19,7 mp, dormitor 16,4 mp, bucatarie 12,1 mp, baie 7,7 mp, hol si casa scarii 7,11 mp;
-mansarda a fost gandita asfel: living 31,6 mp, dormitor de 16,6 mp, baie 5,79 mp, balcon 4,4 mp, casa scarii si hol 8 mp.
-Suprafata terenului este de 350 mp.
-Este situata intr-o zona linistita si cu priveliste frumoasa.
-Utilitatile sunt in apropiere(gaz, curent si apa).
-Pretul este de 65.000 euro si casa se vinde in acest stagiu(la rosu).
-Colaborez cu agenti imobiliari.
Pentru mai multe detalii si programarea unei vizionari sunati.

Detalii proprietate

ID anunț VDI553.1227889
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 125 mp
Suprafață construită 196 mp
Suprafață teren 350 mp
Camere 5
Băi 2
An construcție 2023
Preț/mp 520 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Lunca Cetatuii, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Iasi Estate Imobiliare
Iasi Estate Imobiliare Agenție imobiliară
Claudiu Atoderoaie
Claudiu Atoderoaie
Iasi Estate Imobiliare
chat Trimite mesaj intern
Distribuie

Prețul pe piață

Preț cerut: 65.000 €
65.000 € 1.850.000 €
Medie zonă:253.321 €