VDI.ro

Complex Rezidential ||Casa individuala || 4 camere 2 bai ||...

Berceni, Primaria Berceni

134.900 EUR

Complex Rezidential ||Casa individuala || 4 camere 2 bai || teren 407 mp

location_on Berceni, Primaria Berceni, Bucuresti Ilfov

134.900 EUR
1.153 EUR/mp
ID: VDI643.1227709 | Publicat: 09.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 11 vizualizări
Complex Rezidential ||Casa individuala || 4 camere 2 bai || teren 407 mp - foto 1
Complex Rezidential ||Casa individuala || 4 camere 2 bai || teren 407 mp - foto 2
Complex Rezidential ||Casa individuala || 4 camere 2 bai || teren 407 mp - foto 3
Complex Rezidential ||Casa individuala || 4 camere 2 bai || teren 407 mp - foto 4
1 / 4
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 117 mp bathtub 2 băi calendar_today 2024 home 125 mp constr. terrain 407 mp teren

Descriere

Aceasta casa cu un singur nivel, amplasata intr-un cadru linistit, ofera un spatiu perfect pentru familii care isi doresc confort si intimitate.
Cu o suprafata utila de117 mp, locuinta dispune de 4 camere luminoase, doua bai moderne si o terasa generoasa de 18 mp , ideala pentru momente de relaxare sau socializare in aer liber.
Terenul de 407 msup2; asigura un spatiu suficient pentru activitati in aer liber, gradinarit sau pentru a crea un loc de joaca pentru copii.
Comuna Berceni este un loc ideal pentru cei care cauta sa traiasca aproape de Bucuresti, dar intr-o zona linistita, aproape de natura.IMPORTANT: La pretul afisat se adauga si TVA.
Nu ezita sa programezi o vizionare .Georgiana Busica - 0739.922.969 - Bulevardul 1 Mai 251

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1227709
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 117 mp
Suprafață construită 125 mp
Suprafață teren 407 mp
Camere 4
Băi 2
An construcție 2024
Preț/mp 1.153 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Primaria Berceni, Berceni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 134.900 €
124 € 650.000 €
Medie zonă:160.515 €