VDI.ro

CASA BATRANEASCA + TEREN INTRAVILAN 3200 MP

Vladeni

52.500 EUR

CASA BATRANEASCA + TEREN INTRAVILAN 3200 MP

location_on Vladeni, Botosani

52.500 EUR
875 EUR/mp
ID: VDI411.1220923 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 8 vizualizări
CASA BATRANEASCA + TEREN INTRAVILAN 3200 MP - foto 1
1 / 1
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 60 mp calendar_today 1970 home 60 mp constr. terrain 3,200 mp teren

Descriere

Rezidential Imobiliare va ofera spre vanzare CASA BATRANEASCA SI TEREN INTRAVILAN, cu suprafata de 3200 mp, situat in sat Vladeni. Utilitati: electricitate, apa din fantana.Pentru mai multe informatii si vizionari, nu ezitati sa ne contactati la nr. de telefon sau la sediul agentiei: REZIDENTIAL IMOBILIARE, BOTOSANI, BLD. MIHAI EMINESCU NR. 42.

Detalii proprietate

ID anunț VDI411.1220923
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 60 mp
Suprafață construită 60 mp
Suprafață teren 3,200 mp
Camere 2
An construcție 1970
Preț/mp 875 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Vladeni, Botosani (localizare aproximativă)

Rezidential Imobiliare
Rezidential Imobiliare Agenție imobiliară

Link-uri rapide

În cazul în care nu ai găsit ceea ce cauți, poți apela la căutări rapide către categoriile relevante:

chat

Mesagerie internă VDI.ro

Comunică direct cu agentul imobiliar

verified

Cu mesageria internă poți trimite mesaje direct agentului, primi răspunsuri și programa vizionări — totul în contul tău VDI.ro.

history

Toate conversațiile sunt salvate și le poți accesa oricând din contul tău.