VDI.ro

Casa 4 camere , 260 mp teren ,zona Ticau - Iasi

Iasi, Ticau

105.000 EUR

Casa 4 camere , 260 mp teren ,zona Ticau - Iasi

location_on Iasi, Ticau, Iasi

105.000 EUR
2.500 EUR/mp
ID: VDI1.1216800 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 6 vizualizări
Casa 4 camere , 260 mp teren ,zona Ticau - Iasi - foto 1
Casa 4 camere , 260 mp teren ,zona Ticau - Iasi - foto 2
Casa 4 camere , 260 mp teren ,zona Ticau - Iasi - foto 3
Casa 4 camere , 260 mp teren ,zona Ticau - Iasi - foto 4
Casa 4 camere , 260 mp teren ,zona Ticau - Iasi - foto 5
Casa 4 camere , 260 mp teren ,zona Ticau - Iasi - foto 6
Casa 4 camere , 260 mp teren ,zona Ticau - Iasi - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 42 mp bathtub 5 băi calendar_today 1965 home 53 mp constr. terrain 260 mp teren

Descriere

Cas#259; de vacirc;nzare icirc;n zona #538;ic#259;u ndash; amplasament pe col#539;, aproape de centru, ideal#259; pentru locuit sau investi#539;ie
Oferim spre vacirc;nzare o proprietate cu poten#539;ial excelent, situat#259; icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259; #537;i verde din cartierul #538;ic#259;u ndash; una dintre cele mai c#259;utate #537;i autentice zone ale Ia#537;ului, la doar cacirc;teva minute de centrul ora#537;ului.
?? Detalii proprietate:
Suprafa#539;#259; cas#259;: 53 mp (intabulat#259;)
Suprafa#539;#259; teren: 260 mp
Construc#539;ie din chirpici, ideal#259; pentru renovare sau reconstruc#539;ie
Amplasament pe col#539;, cu dou#259; fronturi stradale, totalizacirc;nd 34 metri liniari
?? Utilit#259;#539;i:
Racordat#259; la ap#259;, curent electric #537;i canalizare
Gaze icirc;n apropierea propriet#259;#539;ii, u#537;or de racordat
?? Avantaje:
Pozi#539;ionare excelent#259;, foarte aproape de centru #537;i mijloace de transport
Teren cu form#259; regulat#259;, potrivit pentru extindere sau construc#539;ie nou#259;
Zon#259; lini#537;tit#259;, cu acces facil #537;i deschidere generoas#259; la dou#259; str#259;zi
Ideal#259; pentru reamenajare, locuin#539;#259; urban#259; sau investi#539;ie imobiliar#259;
Pre#539; accesibil pentru o loca#539;ie de top icirc;n Ia#537;i, cu poten#539;ial mare de valorizare icirc;n timp. Pentru mai multe informa#539;ii sau programarea unei vizion#259;ri, nu ezita#539;i s#259; ne contacta#539;i!

Detalii proprietate

ID anunț VDI1.1216800
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 42 mp
Suprafață construită 53 mp
Suprafață teren 260 mp
Camere 4
Băi 5
An construcție 1965
Preț/mp 2.500 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Ticau, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 105.000 €
65.000 € 1.850.000 €
Medie zonă:253.321 €