VDI.ro
VDI.ro

Filtre

auto_awesome
auto_awesome Căutare AI

Apartamente cu 4 camere de vânzare

853 anunțuri găsite

bookmark_add Salvează căutarea
Se încarcă...
Apartament spatios str. Povernei,  Romana/ Dorobanti - Bucuresti
Gold Vânzare
225.000 EUR 2.368 €/mp
photo_camera 11

Apartament spatios str. Povernei, Romana/ Dorobanti

location_on Bucuresti, Dorobanti

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot95 mp layersEt. 2 calendar_today1974
Karim-Ihab Yunis Karim-Ihab Yunis
Asociatia Comunitatea Profesionistilor in Imobiliare Asociatia Comunitatea Profesionistilor in Imobiliare
Apartament de vanzare cu 3 camere, Buna ziua, bloc nou - Cluj-Napoca
Gold Vânzare
385.000 EUR
photo_camera 11

Apartament de vanzare cu 3 camere, Buna ziua, bloc nou

location_on Cluj-Napoca, Buna Ziua

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot94 mp layersEt. 1 calendar_today2018
person
Elena Forna
Class Imobiliare Class Imobiliare
Apartament 4 camere Victoriei Bd. Alexandru Ioan Cuza - Risc 2 seismic - Bucuresti
Silver Vânzare
153.000 EUR 1.719 €/mp
photo_camera 25

Apartament 4 camere Victoriei Bd. Alexandru Ioan Cuza - Risc 2 seismic

location_on Bucuresti, Piata Victoriei

bed4 cam. bathtub1 baie square_foot89 mp layersEt. 2 calendar_today1948
Imobiliare Sector1 Imobiliare Sector1
Imobiliare Sector 1 Imobiliare Sector 1
FILM& 3D! Spatialitate si confort: apartament 4 camere, Central, Brasov. - Brasov
Silver Vânzare Exclusiv
258.800 EUR 2.537 €/mp
photo_camera 20

FILM& 3D! Spatialitate si confort: apartament 4 camere, Central, Brasov.

location_on Brasov, Central

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot102 mp layersEt. 2 calendar_today2007
Carmen Vasile Carmen Vasile
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
Vanzare apartament 4 camere Circului - Bucuresti
Silver Vânzare
204.900 EUR 2.499 €/mp
photo_camera 15

Vanzare apartament 4 camere Circului

location_on Bucuresti, Parcul Circului

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot82 mp layersEt. 2 calendar_today1981
Rolando Fulvio Rolando Fulvio
7R Studio 7R Studio
FILM&3D! Penthouse spatios,luminos,terasa generoasa,Maurer,Tractorul,Brasov. - Brasov
Silver Vânzare
275.000 EUR 2.778 €/mp
photo_camera 25

FILM&3D! Penthouse spatios,luminos,terasa generoasa,Maurer,Tractorul,Brasov.

location_on Brasov, Tractorul

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot99 mp layersEt. 8 calendar_today2018
Florentina Stramciuc Florentina Stramciuc
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
Apartament 4 camere | decomandat | zona Faget - Brasov
Bronze Vânzare
167.000 EUR 2.169 €/mp
photo_camera 13

Apartament 4 camere | decomandat | zona Faget

location_on Brasov, Tractorul

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot77 mp layersEt. 1 calendar_today1980
Mara Maxim Mara Maxim
Regis Imobiliare Regis Imobiliare
Vanzare apartament Primaverii - Bucuresti
Bronze Vânzare
1.750.000 EUR
photo_camera 15

Vanzare apartament Primaverii

location_on Bucuresti, Primaverii

bed4 cam. bathtub3 băi square_foot188 mp layersEt. 2 calendar_today2005
person
. Tatiana
Galaxy Imob Galaxy Imob
Vanzare penthouse Arcul de Triumf - Bucuresti
Bronze Vânzare
950.000 EUR
photo_camera 3

Vanzare penthouse Arcul de Triumf

location_on Bucuresti, Arcul de Triumf

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot80 mp layersEt. 7 calendar_today2005
person
. Tatiana
Galaxy Imob Galaxy Imob
Apartament 4 camere, etaj intermediar, Tractorul, Brasov - Brasov
Vânzare
157.000 EUR 2.039 €/mp
photo_camera 16

Apartament 4 camere, etaj intermediar, Tractorul, Brasov

location_on Brasov, Tractorul

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot77 mp layersEt. 3 calendar_today1978
Adina Popa Berdei Adina Popa Berdei
Decent Imobiliare Decent Imobiliare
Apartament 4 camere Zimbru - Iasi
Vânzare
135.000 EUR 1.500 €/mp
photo_camera 10

Apartament 4 camere Zimbru

location_on Iasi, Zimbru

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot90 mp layersEt. parter calendar_today1983
Alexandra David Alexandra David
Iasi Estate Imobiliare Iasi Estate Imobiliare
Apartament 4 camere Centru Civic - Ultracentral - Iasi
Vânzare
295.000 EUR 2.837 €/mp
photo_camera 12

Apartament 4 camere Centru Civic - Ultracentral

location_on Iasi, Ultracentral

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot104 mp layersEt. 7 calendar_today1990
Alexandra David Alexandra David
Iasi Estate Imobiliare Iasi Estate Imobiliare
Vanzare apartament 4-5 camere tip penthouse bloc nou in zona Centrala- str Dorobantilor - Cluj-Napoca
Vânzare
423.200 EUR
photo_camera 16

Vanzare apartament 4-5 camere tip penthouse bloc nou in zona Centrala- str Dorobantilor

location_on Cluj-Napoca, Central

bed4 cam. bathtub3 băi square_foot154 mp layersEt. 8 calendar_today2017
Rares Cornea Rares Cornea
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
Apartament 4 camere ultracentral - Bucuresti
Vânzare
300.000 EUR 2.239 €/mp
photo_camera 25

Apartament 4 camere ultracentral

location_on Bucuresti, P-ta Romana

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot134 mp layersEt. 1 calendar_today1941
Karim-Ihab Yunis Karim-Ihab Yunis
Apartament 4 camere, decomandat - zona Noua - Brasov
Vânzare 0%
210.000 EUR
photo_camera 9

Apartament 4 camere, decomandat - zona Noua

location_on Brasov, Noua

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot120 mp layersEt. 1 calendar_today1995
COLOSSEUM INVEST COLOSSEUM INVEST
Colosseum Invest Colosseum Invest
Vanzare apartament 4 camere de LUX zona Piata Unirii Ultracentral, Cluj-Napoca - Cluj-Napoca
Vânzare
540.000 EUR
photo_camera 19

Vanzare apartament 4 camere de LUX zona Piata Unirii Ultracentral, Cluj-Napoca

location_on Cluj-Napoca, Central

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot120 mp layersEt. 1 calendar_today1945
Marian Hadarean Marian Hadarean
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
RECO  APARTAMENT 4 camere Rogerius - Oradea
Vânzare
139.000 EUR 1.635 €/mp
photo_camera 10

RECO APARTAMENT 4 camere Rogerius

location_on Oradea, Rogerius

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot85 mp layersEt. parter calendar_today1980
Adrian Ionescu Adrian Ionescu
Reco Imobiliare Reco Imobiliare
Vand apartament cu 4 camere, 94 mp, etaj 2, cartier Unirii - Reghin
Vânzare
99.000 EUR 1.053 €/mp
photo_camera 14

Vand apartament cu 4 camere, 94 mp, etaj 2, cartier Unirii

location_on Reghin

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot94 mp layersEt. 2 calendar_today2009
Chirtes Aurelian Chirtes Aurelian
Star Galaxy Star Galaxy
Apartament 4 camere , Piata Matei Corvin , 95mp , Semi-Central - Targu Mures
Vânzare Exclusiv
167.000 EUR 1.758 €/mp
photo_camera 9

Apartament 4 camere , Piata Matei Corvin , 95mp , Semi-Central

location_on Targu Mures, Semicentral

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot95 mp layersEt. 1 calendar_today1986
Dragos Suteu Dragos Suteu
Easy Imobiliare Easy Imobiliare
3D! Apartament 4 camere spatios, luminos,cu garaj,Ultracentral,Covasna - Covasna
Vânzare 0%
98.000 EUR 1.089 €/mp
photo_camera 16

3D! Apartament 4 camere spatios, luminos,cu garaj,Ultracentral,Covasna

location_on Covasna, Central

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot90 mp layersEt. 1 calendar_today1989
Kincso Moise Kincso Moise
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
Apartament 4 camere Triaj, Brasov - Brasov
Vânzare
137.000 EUR 1.691 €/mp
photo_camera 21

Apartament 4 camere Triaj, Brasov

location_on Brasov, Craiter

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot81 mp layersEt. 8 calendar_today1990
Farcasiu Laurian Farcasiu Laurian
Decent Imobiliare Decent Imobiliare
APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA - Oradea
Vânzare Exclusiv
123.800 EUR 1.629 €/mp
photo_camera 20

APARTAMENT 4 CAMERE | DECOMANDAT | ETAJ 2 | ROGERIUS | ORADEA