VDI.ro

[VIDEO] Penthouse 3 camere de vanzare | 95 mp Utili + 45 mp...

Bucuresti, Barbu Vacarescu

250.000 EUR

[VIDEO] Penthouse 3 camere de vanzare | 95 mp Utili + 45 mp Terase | Floreasca | Pescariu

location_on Bucuresti, Barbu Vacarescu, Bucuresti Ilfov

250.000 EUR
2.640 EUR/mp
ID: VDI351.1217886 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 4 vizualizări
[VIDEO] Penthouse 3 camere de vanzare | 95 mp Utili + 45 mp Terase | Floreasca | Pescariu - foto 1
[VIDEO] Penthouse 3 camere de vanzare | 95 mp Utili + 45 mp Terase | Floreasca | Pescariu - foto 2
[VIDEO] Penthouse 3 camere de vanzare | 95 mp Utili + 45 mp Terase | Floreasca | Pescariu - foto 3
[VIDEO] Penthouse 3 camere de vanzare | 95 mp Utili + 45 mp Terase | Floreasca | Pescariu - foto 4
[VIDEO] Penthouse 3 camere de vanzare | 95 mp Utili + 45 mp Terase | Floreasca | Pescariu - foto 5
[VIDEO] Penthouse 3 camere de vanzare | 95 mp Utili + 45 mp Terase | Floreasca | Pescariu - foto 6
[VIDEO] Penthouse 3 camere de vanzare | 95 mp Utili + 45 mp Terase | Floreasca | Pescariu - foto 7
[VIDEO] Penthouse 3 camere de vanzare | 95 mp Utili + 45 mp Terase | Floreasca | Pescariu - foto 8
[VIDEO] Penthouse 3 camere de vanzare | 95 mp Utili + 45 mp Terase | Floreasca | Pescariu - foto 9
[VIDEO] Penthouse 3 camere de vanzare | 95 mp Utili + 45 mp Terase | Floreasca | Pescariu - foto 10
[VIDEO] Penthouse 3 camere de vanzare | 95 mp Utili + 45 mp Terase | Floreasca | Pescariu - foto 11
[VIDEO] Penthouse 3 camere de vanzare | 95 mp Utili + 45 mp Terase | Floreasca | Pescariu - foto 12
[VIDEO] Penthouse 3 camere de vanzare | 95 mp Utili + 45 mp Terase | Floreasca | Pescariu - foto 13
[VIDEO] Penthouse 3 camere de vanzare | 95 mp Utili + 45 mp Terase | Floreasca | Pescariu - foto 14
[VIDEO] Penthouse 3 camere de vanzare | 95 mp Utili + 45 mp Terase | Floreasca | Pescariu - foto 15