VDI.ro

Urban Plaza, Astra - Central

Brasov, Central

292.000 EUR

Urban Plaza, Astra - Central

location_on Brasov, Central, Brasov

292.000 EUR
3.395 EUR/mp
ID: VDI28.1216543 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 5 vizualizări
Urban Plaza, Astra - Central - foto 1
Urban Plaza, Astra - Central - foto 2
Urban Plaza, Astra - Central - foto 3
Urban Plaza, Astra - Central - foto 4
Urban Plaza, Astra - Central - foto 5
Urban Plaza, Astra - Central - foto 6
Urban Plaza, Astra - Central - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 86 mp bathtub 2 băi layers Et. 8 calendar_today 2010 home 104 mp constr.

Descriere

Comision cumparator: 2% din valoarea de tranzactionare.
Apartament 3 camere in complexul Urban Plaza.
Nou finalizat si echipat, mobilat utilat gata pentru mutat.
Pozitia apartamentului este S-V si are o vedere frumoasa cu un balcon generos de 16 mp.Finisaje aparte, mobila de calitate la comanda si electrocasnice performante.
Detine incalzire in pardoseala si aer conditionat.Imobilul are loc de parcare si boxa!
Detalii, fotografii suplimentare si alte variante similare exclusive:www.ascendentimobiliare.ro

Detalii proprietate

ID anunț VDI28.1216543
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 86 mp
Suprafață construită 104 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 8
Nr. etaje clădire 8
An construcție 2010
Preț/mp 3.395 EUR/mp

location_on Localizare

Central, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 292.000 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.372 €