VDI.ro

TORONTALULUI - BLOC NOU - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARC...

Timisoara, Torontalului

139.900 EUR

TORONTALULUI - BLOC NOU - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARCARE SUBTERANA

location_on Timisoara, Torontalului, Timis

139.900 EUR
2.977 EUR/mp
ID: VDI459.1232716 | Publicat: 22.05.2026 | Actualizat: 1 zi în urmă | 7 vizualizări
TORONTALULUI - BLOC NOU - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARCARE SUBTERANA - foto 1
TORONTALULUI - BLOC NOU - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARCARE SUBTERANA - foto 2
TORONTALULUI - BLOC NOU - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARCARE SUBTERANA - foto 3
TORONTALULUI - BLOC NOU - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARCARE SUBTERANA - foto 4
TORONTALULUI - BLOC NOU - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARCARE SUBTERANA - foto 5
TORONTALULUI - BLOC NOU - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARCARE SUBTERANA - foto 6
TORONTALULUI - BLOC NOU - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARCARE SUBTERANA - foto 7
TORONTALULUI - BLOC NOU - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARCARE SUBTERANA - foto 8
TORONTALULUI - BLOC NOU - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARCARE SUBTERANA - foto 9
TORONTALULUI - BLOC NOU - 2 CAMERE - CENTRALA PROPRIE - PARCARE SUBTERANA - foto 10
1 / 10
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 47 mp bathtub 1 baie layers Et. 6 calendar_today 2025 home 52 mp constr.

Descriere

Agentia imobiliara PRIMUM are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat in bloc nou cu lift. Apartamentul este situat in apropriere de: Vox, Lidl. Acesta se afla la etajul 6/15, are 47 mp utili #537;i urmatoarea compartimentare:
hol de acces; living open space cu bucatarie; logie cu acces din living; baie cu cada; dormitor;Apartamentul se vinde mobilat si utilat cu loc de parcare subteran inclus in pret. Dispune de incalzire cu centrala proprie prin pardoseala, clima living.
Se accepta credit bancar! Ne angajam sa va oferim consultanta imobiliara si financiara pe toata durata procesului de tranzactie. Mai multe detalii telefonic!

Detalii proprietate

ID anunț VDI459.1232716
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 47 mp
Suprafață construită 52 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 6
Nr. etaje clădire 15
An construcție 2025
Preț/mp 2.977 EUR/mp

location_on Localizare

Torontalului, Timisoara, Timis (localizare aproximativă)