VDI.ro

Apartament superb Aleea Neptun bl 4

Baia Mare, Garii

63.000 EUR

Apartament superb Aleea Neptun bl 4

location_on Baia Mare, Garii, Maramures

63.000 EUR
1.477 EUR/mp
ID: VDI646.1208440 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 28 vizualizări
Apartament superb Aleea Neptun bl 4 - foto 1
Apartament superb Aleea Neptun bl 4 - foto 2
Apartament superb Aleea Neptun bl 4 - foto 3
Apartament superb Aleea Neptun bl 4 - foto 4
Apartament superb Aleea Neptun bl 4 - foto 5
Apartament superb Aleea Neptun bl 4 - foto 6
Apartament superb Aleea Neptun bl 4 - foto 7
Apartament superb Aleea Neptun bl 4 - foto 8
Apartament superb Aleea Neptun bl 4 - foto 9
Apartament superb Aleea Neptun bl 4 - foto 10
Apartament superb Aleea Neptun bl 4 - foto 11
Apartament superb Aleea Neptun bl 4 - foto 12
Apartament superb Aleea Neptun bl 4 - foto 13
1 / 13
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 43 mp bathtub 1 baie layers Et. 5 calendar_today 1988 home 43 mp constr.

Descriere

Apartament cochet, luminos, pozi#539;ionat excelent ndash; Baia Mare Aleea NeptunV#259; propunem spre vacirc;nzare un apartament primitor, situat la etajul 5 din 5, ideal pentru o familie tacirc;n#259;r#259;, un cuplu sau pentru investi#539;ie sigur#259;.Locuin#539;a este compartimentat#259; eficient #537;i cuprinde 3 camere, buc#259;t#259;rie separat#259;, hol, baie #537;i balcon icirc;nchis, oferind un spa#539;iu bine organizat #537;i func#539;ional. Suprafa#539;a util#259; este de 42,65 mp, la care se adaug#259; balconul, separat, perfect pentru zon#259; de relaxare sau depozitare suplimentar#259;.Apartamentul este renovat #537;i beneficiaz#259; de izola#539;ie termic#259; exterioar#259;, asiguracirc;nd un confort sporit pe tot parcursul anului #537;i costuri reduse la icirc;ntre#539;inere. Fiind pozi#539;ionat la ultimul etaj, v#259; ofer#259; mai mult#259; lini#537;te #537;i intimitate, dar #537;i o lumin#259; natural#259; generoas#259;. Localizare excelent#259; ndash; situat icirc;n apropiere de #536;coala nr. 15, Gr#259;dini#539;a nr. 25 #537;i Pia#539;a Agroalimentar#259;, icirc;n spate la magazinul Dalia, pe strada cu biserica. Zona este accesibil#259;, cu multiple facilit#259;#539;i la icirc;ndemacirc;n#259;: magazine, institu#539;ii de icirc;nv#259;#539;#259;macirc;nt, mijloace de transport #537;i servicii diverse. Pre#539;: 63.000 euro, negociabilO proprietate practic#259;, bine amplasat#259; #537;i preg#259;tit#259; pentru a deveni bdquo;acas#259;. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizion#259;ri, v#259; st#259;m cu drag la dispozi#539;ie!Agentia Expert ImoEval0742 970 962

Detalii proprietate

ID anunț VDI646.1208440
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 43 mp
Suprafață construită 43 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 5
Nr. etaje clădire 5
An construcție 1988
Preț/mp 1.477 EUR/mp

location_on Localizare

Garii, Baia Mare, Maramures (localizare aproximativă)