VDI.ro

RECO apartament central Salonta

Salonta, Central

73.900 EUR

RECO apartament central Salonta

location_on Salonta, Central, Bihor

73.900 EUR
1.155 EUR/mp
ID: VDI316.1230681 | Publicat: 18.05.2026 | Actualizat: 1 zi în urmă | 3 vizualizări
RECO apartament central Salonta - foto 1
RECO apartament central Salonta - foto 2
RECO apartament central Salonta - foto 3
RECO apartament central Salonta - foto 4
RECO apartament central Salonta - foto 5
RECO apartament central Salonta - foto 6
RECO apartament central Salonta - foto 7
RECO apartament central Salonta - foto 8
RECO apartament central Salonta - foto 9
RECO apartament central Salonta - foto 10
RECO apartament central Salonta - foto 11
RECO apartament central Salonta - foto 12
RECO apartament central Salonta - foto 13
RECO apartament central Salonta - foto 14
1 / 14
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 64 mp bathtub 1 baie layers Et. 7 calendar_today 1980 home 80 mp constr.

Descriere

RECO IMOBILIARE VA PROPUNE SPRE VANZARE #ID:4911 Apartament central cu panorama deosebita in Salonta Apartamentul dispune de un atreu mare cu debara de depozitare, 3 camere decomandate, unul cu balcon propriu, bucatarie mare cu acces la balcon inchis, baie cu geam de aerisire. Apartamentul are toate utilitatile: internet, TV, incalziere si apa calda se centrala termica proprie, aer conditionat.
Apartamentul se vinde fara mobilier.Suprafata construita: 80mp Suprafata utila: 64 mpPret:73.900 EURO
Pentru informatii suplimentare si vizionari, nu ezitati sa ne contactati! Telefon: 0376443700Va asteptam la vizionare!

Detalii proprietate

ID anunț VDI316.1230681
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 64 mp
Suprafață construită 80 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 7
Nr. etaje clădire 7
An construcție 1980
Preț/mp 1.155 EUR/mp

location_on Localizare

Central, Salonta, Bihor (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 73.900 €
65.000 € 73.900 €
Medie zonă:68.450 €