VDI.ro

RECO Apartament 3 camere etaj intermediar zona Rogerius str....

Oradea, Rogerius

92.000 EUR

RECO Apartament 3 camere etaj intermediar zona Rogerius str. Transilvaniei

location_on Oradea, Rogerius, Bihor

92.000 EUR
1.195 EUR/mp
ID: VDI316.1229519 | Publicat: 14.05.2026 | Actualizat: 5 zile în urmă | 24 vizualizări
RECO Apartament 3 camere etaj intermediar zona Rogerius str. Transilvaniei - foto 1
RECO Apartament 3 camere etaj intermediar zona Rogerius str. Transilvaniei - foto 2
RECO Apartament 3 camere etaj intermediar zona Rogerius str. Transilvaniei - foto 3
RECO Apartament 3 camere etaj intermediar zona Rogerius str. Transilvaniei - foto 4
RECO Apartament 3 camere etaj intermediar zona Rogerius str. Transilvaniei - foto 5
RECO Apartament 3 camere etaj intermediar zona Rogerius str. Transilvaniei - foto 6
RECO Apartament 3 camere etaj intermediar zona Rogerius str. Transilvaniei - foto 7
RECO Apartament 3 camere etaj intermediar zona Rogerius str. Transilvaniei - foto 8
RECO Apartament 3 camere etaj intermediar zona Rogerius str. Transilvaniei - foto 9
RECO Apartament 3 camere etaj intermediar zona Rogerius str. Transilvaniei - foto 10
RECO Apartament 3 camere etaj intermediar zona Rogerius str. Transilvaniei - foto 11
1 / 11
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 77 mp bathtub 1 baie layers Et. 5 calendar_today 1990 home 93 mp constr.

Descriere

RECO Imobiliare ndash; Apartament 3 camere semidecomandat, Rogerius
#ND42RECO Imobiliare va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos, situat in zona centrala a cartierului Rogerius, una dintre cele mai apreciate zone din Oradea.
Apartamentul are o suprafata utila de 77,5 mp, este semidecomandat, si se afla la etajul 5 din 9, intr-un bloc dotat cu lift nou. Proprietatea se bucura de dubla priveliste si dispune de doua balcoane inchise si doua spatii de depozitare.
Se vinde exact cum se vede in imagini.
Avantaje
Zona centrala Rogerius ndash; aproape de Piata Rogerius, magazine, scoli si mijloace de transport.
Etaj 5/9 ndash; vedere panoramica si acces facil.
Lift nou.
Dubla orientare ndash; lumina naturala pe tot parcursul zilei.
Doua balcoane inchise si doua spatii de depozitare.
Pret 92000 euro, usor negociabil!
ContactPentru detalii si vizionari:Tel: 0376 443 700

Detalii proprietate

ID anunț VDI316.1229519
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 77 mp
Suprafață construită 93 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 5
Nr. etaje clădire 9
An construcție 1990
Preț/mp 1.195 EUR/mp

location_on Localizare

Rogerius, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 92.000 €
49.800 € 325.000 €
Medie zonă:102.792 €