VDI.ro

Prevanzare apartamente Bucuresti Noi

Bucuresti, Bucurestii Noi

141.000 EUR

Prevanzare apartamente Bucuresti Noi

location_on Bucuresti, Bucurestii Noi, Bucuresti Ilfov

141.000 EUR
2.660 EUR/mp
ID: VDI387.1211178 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 5 vizualizări
Prevanzare apartamente Bucuresti Noi - foto 1
Prevanzare apartamente Bucuresti Noi - foto 2
Prevanzare apartamente Bucuresti Noi - foto 3
Prevanzare apartamente Bucuresti Noi - foto 4
Prevanzare apartamente Bucuresti Noi - foto 5
1 / 5
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 53 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 2025 home 59 mp constr.

Descriere

Va oferim spre pre -vanzare, apartamente de 1- 2-3 camere in bloc nou nout construit, cu termen de finalizare 2027 , situat in cartierul BUcuresti Noi, zona Izbiceni
Fiecare apartament se vinde cu finisaje de calitate superioara, centrala proprie in condensatie cu incalzire in paradoseala, sanitare, gresie, faianta, parchet, usa metalica la intrare si geamuri temopane tripan. In acesta faza de constructie puteti alege materiale finisajelor in functie de gustul dumneavoastra, incluse in pret.
Daca aveti nevoie, se poate cumpara parcare subteran
Blocul este foarte bine conectat la mijloace de transport in comun si servicii, magazine alimentare la numai cateva minute.
Cladirea este construita cu cele mai inalte standarde de izolatie termica si rezistenta, cadre de beton armat, pereti interiori si exteriori cu caramida poroterm

Garsoniere de la 104.500 euro; + tva
Apartament 2 camere de la 141.000 euro; + tva
Apartament 3 camere de la 198.000 euro; + tva

Pentru lista completa de preturi nu ezitati sa ne contactati

Detalii proprietate

ID anunț VDI387.1211178
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 53 mp
Suprafață construită 59 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 1
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2025
Preț/mp 2.660 EUR/mp

location_on Localizare

Bucurestii Noi, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

• check_circle Nu
7R Studio
7R Studio Agenție imobiliară
Rolando Fulvio
Rolando Fulvio
7R Studio
chat Trimite mesaj intern
Distribuie

Prețul pe piață

Preț cerut: 141.000 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.792 €